Adam Małysz

i

Autor: ART SERVICE Adam Małysz

Wystarczyło jedno zdjęcie

Adam Małysz wywołał lawinę! Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego, co pokazał "Orzeł z Wisły", ruszyli natychmiast

2022-08-14 15:11

Pomimo tego, że reprezentacja Polski w skokach narciarskich ma w swoich szeregach wielu topowych zawodników, którzy w każdym sezonie biją się o najwyższe cele, Adam Małysz zajmuje szczególne miejsce w sercach fanów, którzy w przeszłości z niecierpliwością wyczekiwali jego kolejnych skoków. Nic więc dziwnego, że zdjęcie, które pokazał im "Orzeł z Wisły" pewne zdjęcie. Lawina ruszyła natychmiast.

Obecnie Adam Małysz to nie tylko prezes Polskiego Związku Narciarskiego, ale również sportowiec, który na stałe zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskiego sportu. "Orzeł z Wisły" ponadto doskonale wie, jak ważny jest kontakt z jego fanami, przez co jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, regularnie pokazując, co dzieje się obecnie w jego życiu. Jednym ze zdjęć, Adam Małysz wywołał jednak lawinę.

Te słowa mogą zaboleć Wilfredo Leona! Dosadny komentarz, były reprezentant Polski nie gryzł się w język

Fani Adama Małysza ruszyli błyskawicznie po zobaczeniu zdjęcia, które pokazał "Orzeł z Wisły". Dopadła ich nostalgia

"Orzeł z Wisły" postanowił przypomnieć sobie i internautom czasy, kiedy zakładał narty i siadał na belce startowej, dostarczając wielu Polakom emocji. Wystarczyło jedno zdjęcie Adama Małysza sprzed lat, żeby jego fanów dopadła nostalgia. Po zobaczeniu tego obrazka, pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy. 

Marcelina Ziętek pokazała zawartość lodówki. Litry alkoholu, butelki ledwo się mieszczą. Kilogramy szkła

Zobaczcie, jak Adam Małysz wyglądał w przeszłości, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Adam Małysz będzie dobrym prezesem PZN?

Adam Małysz wywołał lawinę! Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego, co pokazał "Orzeł z Wisły", ruszyli natychmiast

Okazuje się, że pomimo świetnych występów polskich skoczków, kibice sportów zimowych wciąż tęsknią za widokiem "Orła z Wisły" podczas zawodów. - Wiele by człowiek oddał żeby znowu przeżyć to co działo się jak Adam siadał na belce - napisał pod zdjęciem Adama Małysza jeden z fanów. - Siadaliśmy jak do telenoweli... - dodał kolejny z internautów. Jak widać, Małyszomania wcale nie skończyła się wraz z zakończeniem kariery przez obecnego prezesa PZN.

Ewa Bilan-Stoch nie mogła już tego dłużej ukrywać. Dostała ważne pytanie, a odpowiedź była jednoznaczna. Postawiła sprawę jasno

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze