Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Legenda w podróży

Adam Małysz nie zamierzał tego ukrywać. Wszystko pokazał na zdjęciach, kibice aż się rzucili

2022-08-13 15:31

Przez parę tygodni można cieszyć się jeszcze wakacjami i planować szybkie wyjazdy w ciepłe kraje. Potem będzie trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Taki plan realizuje również Adam Małysz, przed którym stoją nowe, duże wyzwania w roli prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Legenda skoków korzysta jeszcze z urlopu i nie ukrywał przed kibicami, jaki był cel jego obecnej podróży.

Adam Małysz wciąż jest obecny w polskim sporcie i to na pewno dobra informacja, bo takie postacie jak "Orzeł z Wisły" zawsze mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój danej dyscypliny. Do niedawna Małysz pełnił funkcję dyrektora do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN. Od pewnego czasu mówiło się natomiast, że były skoczek zostanie szefem związku.

Kamil Stoch szczerze o zakończeniu kariery. Powiedział, kiedy zawiesi buty na kołku, jasna deklaracja

Małysz pokazał wszystko na zdjęciach. Kibice zalali go komentarzami

Informacje potwierdziły się kilka tygodni temu, gdy Małysz został wybrany na prezesa PZN. Dla 44-latka to zupełnie nowe wyzwanie w życiu zawodowym, bo od teraz odpowiadał będzie nie tylko za skoki narciarskie, ale również inne zimowe dyscypliny sportu. Na razie jednak Małysz postanowił wybrać się jeszcze na zasłużony wypoczynek.

Gdy zobaczycie to zdjęcie żony polskiego skoczka, zaniemówicie z wrażenia. Ciało bogini, gorące kadry Agnieszki Kot

Sonda
Czy Adam Małysz będzie dobrym prezesem PZN?

Legenda skoków narciarskich nie zamierzała ukrywać, że wraz z żoną i przyjaciółmi wybrali się do Turcji. Małysz o takim kierunku wczasów napisał w mediach społecznościowych. - Pozdrawiam Was Kochani z pięknej Turcji! - zaczął wpis mistrz z Wisły. - Szybki wypad na wakacje z małżonką i przyjaciółmi, a później wracam do pracy - napisał.

- Koniec sierpnia zapowiada się bardzo intensywnie, więc ładuję akumulatory i maksymalnie korzystam z wypoczynku - dodał Małysz oraz zapytał fanów, jak oni spędzili wakacje. Internauci zalali post byłego skoczka komentarzami i wielu z nich zdecydowało się podzielić tym, gdzie mieli okazję spędzić swój wypoczynek.

Adam Małysz nowym prezesem PZN
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze