Agnieszka Kot

i

Autor: Instagram/bodybyaga Agnieszka Kot

Zjawiskowe kadry

Gdy zobaczycie to zdjęcie żony polskiego skoczka, zaniemówicie z wrażenia. Ciało bogini, gorące kadry Agnieszki Kot

2022-08-12 16:52

Sezon wakacyjny zbliża się do końca, ale jeszcze trochę lata przed nami. Tym samym można planować wyjazdy w ciepłe zakątki świata i cieszyć się piękną pogodą. Na wypoczynek wybrał się również Maciej Kot z rodziną. Skoczek po ostatnich zawodach Letniego Grand Prix dostał wolne i wybrał się do Grecji. Jego żona, Agnieszka Kot opublikowała z wczasów niebywale gorące zdjęcie.

Maciej Kot od kilku sezonów walczy o powrót do wysokiej formy. To, że potrafi notować dobre wyniki, wiadomo od dłuższego czasu, ale niestety sam zawodnik nie może wrócić do dyspozycji z sezonu 2016/17, kiedy był czołowym polskim skoczkiem. Kot raz jeszcze podjął rękawice i pod okiem nowego szkoleniowca chce powalczyć o kolejne dobre występy.

Kamil Stoch szczerze o zakończeniu kariery. Powiedział, kiedy zawiesi buty na kołku, jasna deklaracja

Agnieszka Kot na gorącym zdjęciu. Niesamowite ciało

31-latek miał ostatnio okazję pokazać swoje umiejętności podczas cyklu Letniego Grand Prix. Wystąpił na skoczni w Courchevel i zanotował całkiem przyzwoite wyniki. Zajął dziesiąte miejsce. Sam zawodnik nie do końca był zadowolony ze swojego występu i przyznawała, że drugi skok mu nie wyszedł, co nie jest powodem do radości.

Marcelina Ziętek pokazała zawartość lodówki. Litry alkoholu, butelki ledwo się mieszczą. Kilogramy szkła

- Te nie były tak złe, bo pierwszy skok był bardzo dobry i pokazał, na co mnie stać. Przede wszystkim z niego trzeba wyciągnąć wnioski i wziąć coś dla siebie. W przypadku drugiego trzeba znaleźć powód, dlaczego był słaby, aby drugi raz nie popełnić tego samego błędu - powiedział Kot cytowany przez portal skijumping.pl

Adam Małysz nowym prezesem PZN

Agnieszka Kot odsłoniła boskie ciało. Trudno oderwać wzrok

Teraz skoczek ma chwilę wolnego. Do kolejnych zawodów Letniego Grand Prix jeszcze kilka tygodni, bo te odbędą się dopiero w połowie września. Dlatego też Kot mógł wybrać się na wakacje. Wraz z żoną i dzieckiem udali się do Grecji, a konkretnie na Kretę. Agnieszka Kot nie omieszkała pochwalić się pikantnymi kadrami z wczasów.

Żona polskiego skoczka opublikowała fotografię, która odsłania jej wysportowane ciało. Agnieszka Kot zapozowała w skąpym bikini i wpis spodobał się wielu internautom. - Piękna i naturalna kobieta - można przeczytać w jednym z komentarzy. - Figura petarda - napisał inny użytkownik Instagrama.

Najnowsze