Mamed Khalidov i Roberto Soldić

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Mamed Khalidov i Roberto Soldić

Mamed Khalidov wyznał całą prawdę o Soldiciu! Gwiazdor KSW z niczym się nie krył, szczere wyznanie

2022-03-15 16:13

Walka Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem na gali KSW 65 wzbudziła ogromne emocje i jeszcze przed długi czas była jednym z najważniejszych tematów do dyskusji, z uwagi na potworny nokaut, który wysłał Khalidova do szpitala. Jedna z największych legend po kilku miesiącach od tamtych wydarzeń postanowiła wrócić do walki z Soldiciem i wyznać całą prawdę o jego rywalu.

Kiedy Mamed Khalidov padał na deski po uderzeniu Roberto Soldicia podczas gali KSW 65, wielu fanów ikony KSW przeżyło prawdziwy szok. Starcie Khalidova z Soldiciem elektryzowała kibiców sportów walki na długo przed samym wydarzeniem i lwia część mogła spodziewać się krwawej jatki, jednak zdemolowanie Khalidova wydawało się wręcz abstrakcyjne. Tym bardziej, że Polak czeczeńskiego pochodzenia trafił do szpitala i musiał poddać się zabiegowi. Teraz, kilka miesięcy po tym wydarzeniu, Mamed Khalidov raz jeszcze powrócił myślami po oktagonu i postanowił zdradzić prawdę o swoim rywalu.

Złapiecie się za głowy po zobaczeniu, jak wygląda teraz Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Fani siłacza byli przerażeni

Khalidov znów zabrał głos po porażce z Roberto Soldiciem. Gwiazdor KSW wyznał całą prawdę na temat Chorwata

Okazuje się, że nawet zdaniem ikony KSW, każdy cios zadany przez Soldicia może być ostatnim dla rywala chorwackiego zawodnika. Wszystko przez siłę, jaką ten wkłada w swoje uderzenia. -  On naprawdę ma ciężkie ręce... Zawodnicy w większości mają ciężkie ręce, tylko że on maksymalnie mocno wyprowadza swoje ciosy. Tak jak on, to rzadko kto walczy. Zawodnicy podczas walki próbują wyprowadzić  3 lub 4 ciosy, w tym jeden mocny. On cały czas próbuje cię znokautować i umie to zrobić. Cały czas utrzymuje tę siłę. - wyznał Mamed Khalidov w rozmowie z Centrum Medyczne MML.

Zdjęcie roznegliżowanego Mariusza Pudzianowskiego trafiło do sieci! Było gorąco, pot lał się strumieniami

Ekspert MMA analizuje porażkę Kahlidova na KSW 65 | Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Mamed Khalidov powinien jeszcze kontynuować karierę?

Lewy sierpowy Soldicia zmasakrował Khalidova

Gdy Mamed Khalidov trafił do szpitala jasne było, że uszkodzenia zafundowane mu przez Soldicia są poważne, jednak dopiero na specjalnej konferencji prasowej dowiedzieliśmy jak bardzo. Okazało się, że nawet dla doświadczonych chirurgów poskładanie Khalidova nie było łatwe. Przednia ściana zatoki była rozkawałkowana, podobnie jak nos. Ponadto, po uderzeniu Soldicia oderwana została prawie cała szczęka Kahlidova po stronie prawej. Teraz ikona KSW czuje się już o niebo lepiej.

Norman Parke nie zostawił wątpliwości przed FAME 13! Zapytali go o walkę z Boxdelem i Golą, ma propozycję

Zobaczcie, jak Mamed Khalidov wyglądał w dzieciństwie zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej

Najnowsze