KSW 65, Chalidow - Soldić

i

Autor: KSW KSW 65: Soldić znokautował Chalidowa

Mamed Khalidov zdemolowany! Roberto Soldić poskładał ikonę KSW jak scyzoryk! Brutalny nokaut [WIDEO]

2021-12-19 0:42

Walka Mameda Khalidova z Roberto Soldića na gali KSW 65 elektryzowała fanów sportów walki na długo przed tym, jak ikona KSW i jedna ze wschodzących gwiazd federacji pojawiły się w klatce. Gdy tylko doszło do walki wieczoru gali KSW 65, Arena Gliwice dosłownie oszalała, jednak nikt nie mógł przypuszczać, jak skończy się to starcie. Roberto Soldić brutalnym nokautem posłał Mameda Khalidova na deski.

Już kiedy Mamed Khalidov i Roberto Soldić zmierzali do klatki w Arenie Gliwice podczas gali KSW 65, widownia oszalała, nie mogąc się doczekać legendarnego starcia, które było jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w całej historii KSW. Każdy cios oraz unik Polaka i Chorwata sprawiał, że lwia część publiczności wstawała ze swoich miejsc, przeżywając wszystko, co działo się w oktagonie. Po pierwszej, elektryzującej rundzie nikt jednak nie mógł spodziewać się tego, co nadejdzie w kolejnej odsłonie historycznej walki. 

Potworne gwizdy na gali KSW 65! Publiczność nie miała litości, wszystko przez werdykt sędziów [WIDEO]

Roberto Soldić pokonał Mameda Khalidova na KSW 65

Początek drugiej rundy przyniósł niemałe kontrowersje, kiedy Roberto Soldić okopując leżącego na macie Mameda Khalidova trafił go w krocze, co spotkało się z potwornymi gwizdami widowni. Khalidov szybko się jednak pozbierał z maty nie mogąc przewidzieć, że już za chwilę spędzi na niej więcej czasu, po demolującym ciosie Chorwata. 

Wzruszające pożegnanie zmarłego pracownika KSW! Piękne słowa Mateusza Borka, polały się łzy

Sprawdźcie, ile Popek zarobił w federacji KSW, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Khalidov na deksach! Brutalny nokaut na KSW 65

Ikona KSW oraz jedna z największych gwiazd federacji przed końcem drugiej rundy postanowiły pójść na wymianę ciosów, co skończyło się tragicznie dla Mameda Khalidova. Polski wojownik czeczeńskiego pochodzenia na własnej skórze przekonał się, ile ważą owiane legendą potężne ciosy Soldica. Chorwat czysto trafił lewym i posłał Khalidova na deski, z których ten nie mógł podnieść się przed kolejnych kilka minut, mając najprawdopodobniej złamany nos oraz problemy ze szczęką. 

Potworny nokaut na gali KSW 65! Piekielnie silny łokieć zgasił mu światło [WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze