Potworne gwizdy na gali KSW 65! Publiczność nie miała litości, wszystko przez werdykt sędziów [WIDEO]

2021-12-18 23:01
Adam Niedźwiedź, Miroslav Broz, KSW 65
Autor: KSW Adam Niedźwiedź, Miroslav Broz, KSW 65

Gala Ksw 65, która odbyła się w Arenie Gliwice od kilku tygodni elektryzowała fanów sportów walki, którzy musieli okazję zobaczyć kilka świetnych pojedynków, w tym pojedynek Mameda Khalidova z Roberto Solidićem. Zanim jednak do tego doszło, w klatce spotkali się Adam Niedźwiedź i Miroslav Broz. Werdykt tego pojedynku nie spodobał się jednak publiczności, która skwitowała go ogromnymi gwiazdami.

Podczas sobotniej gali KSW 65, fani sportów walki mieli okazję obejrzeć aż dziesięć pojedynków, które wzbudziły na trybunach Areny Gliwice ogromne emocje, chociaż nie tylko pozytywne. Jeszcze na długo przed rozpoczęciem gali, kibiców najbardziej elektryzowało starcie Mameda Khalidova oraz Roberto Soldića, jednak zanim do niego doszło, publiczność zgromadzona w gliwickiej gali pożegnała bohaterów jeden z poprzednich walk ogromnymi gwizdami i buczeniem. Wszystko przez to, co przyszło im zobaczyć w oktagonie.

Wzruszające pożegnanie zmarłego pracownika KSW! Piękne słowa Mateusza Borka, polały się łzy

Publiczność nie miała litości dla zawodników i sędziów

Mowa tutaj o walce Adama Niedźwiedzia z Miroslavem Brozem. Czech wskoczył do walki z Polakiem na krótko przed KSW 65 po tym, jak z karty walk wypadł Ion Surdu. Przed pierwsze dwie rundy w oktagonie rządził i dzielił Niedźwiedź, który kontrolował walkę w parterze. Wtedy jeszcze nic nie wskazywało tego, co przyjdzie nam zobaczyć w oktagonie.

Potworny nokaut na gali KSW 65! Piekielnie silny łokieć zgasił mu światło [WIDEO]

Zobaczcie, jak po swojej ostatniej walce na KSW wyglądała Karolina Owczarz, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Ogromne gwizdy na gali KSW 65

Dwie poprzednie odsłony sprawiły, że polski zawodnik był wycieńczony i słaniał się na nogach. To, że Niedźwiedź jest wypompowany było widać już od samego początku starcia, gdzie Polak położył się na macie po nieudanej próbie obalenia i nie miał zamiaru wstawać, dopóki sędzia nie podniósł walki. Postawa Polaka, który w trzeciej rundzie nie pokazał absolutnie nic i zbierał oklep od rywala bardzo nie spodobała się widowni, który już podczas trzeciej rundzie zaczęła gwizdać na Niedźwiedzia. Buczenie i wyrazy niezadowolenia pojawiły się również przy werdykcie sędziowskim. Arbitrzy ocenili bowiem to starcie na remis, z czym nie mogła pogodzić się publiczność, która na powrót skwitowała postawę Polaka gwiazdami.

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z synem i się zaczęło! Takiej wiadomości nie mógł się spodziewać

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Don Kasjo w KSW?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze