Mamed Khalidov

i

Autor: Zrzut ekranu/Viaplay/KSW Mamed Khalidov

Co za sceny!

Mamed Khalidov zalał się łzami przed walką z Pudzianowskim! Emocjonalna reakcja na prezentacji, niecodzienne obrazki

2022-12-17 20:44

Sobota (17 grudnia) na zawsze zapisze się w historii polskiego MMA. W Gliwicach podczas gali XTB KSW 77 dojdzie do walki tysiąclecia: Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov. O tym, jak wielkie emocje wywołuje ten pojedynek, najlepiej świadczy reakcja tego drugiego podczas prezentacji. W Arenie Gliwice przywitały go tysiące kibiców, a Khalidov zalał się łzami na kilka godzin przed walką! Emocjonalna reakcja podbiła serca kibiców.

XTB KSW 77 określa się jako galę roku, a może nawet dekady. Włodarze przygotowali aż jedenaście elektryzujących starć, ale ci, którzy czekają na main event, nie powinni narzekać. Tempo w Arenie Gliwice jest naprawdę dobre, o czym świadczy fakt, że po nieco ponad godzinie zakończyły się już cztery walki. Po wygranej Michała Domina z Patrykiem Likusem nadszedł moment krótkiej przerwy, w której oficjalnie przywitano bohaterów karty głównej. W niej zaplanowano siedem pojedynków, a daniem głównym jest oczywiście walka Pudzianowski - Khalidov. Dwie legendy skrzyżują rękawice w klatce nie przed godziną 23:00, ale na nieco ponad dwie godziny przed pierwszym gongiem już podbili serca kibiców.

Mamed Khalidov zalał się łzami przed walką z Pudzianowskim! Emocjonalna reakcja na prezentacji

Prowadzący Waldemar Kasta na koniec prezentacji wywołał bohaterów main eventu, a Khalidov nie wytrzymał. Do oktagonu wróci po raz pierwszy od bolesnej porażki z Roberto Soldiciem i ewidentnie wywołuje to u niego wiele emocji. Tym bardziej, że zmierzy się z "Pudzianem". Ta rzeczywistość dotarła do niego już na scenie, gdzie 42-latek nie zdołał powstrzymać łez. Błyskawicznie u jego boku pojawił się były strongman, który objął po bratersku rywala, z którym stanie w oktagonie już za kilka godzin. Te obrazki z XTB KSW 77 wzruszyły i zachwyciły fanów chętnie komentujących wydarzenie w social mediach.

Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Mariusz Pudzianowski UJAWNIŁ szczegóły rozmowy z Mamedem! "TAK SOBIE OBIECALIŚMY..." | KSW 77
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany