Mamed Khalidov ŻONA Kim jest Ewa Khalidov? Ile mają dzieci i jak się poznali? ZDJĘCIA

i

Autor: Tomasz Radzik Mamed Khalidov ŻONA Kim jest Ewa Khalidov? Ile mają dzieci i jak się poznali? ZDJĘCIA

Tak gwiazdor KSW poznał żonę

Mamed Khalidov ŻONA Kim jest Ewa Khalidov, żona Mameda? Ile mają dzieci i jak się poznali? ZDJĘCIA

2022-12-16 16:45

Mamed Khalidov żona Kim jest Ewa Chalidow, żona Mameda Khalidova. Czy Mamed Khalidov ma dzieci? Kiedy Mamed Khalidov powalczy z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 77, najmocniej ściskać będzie za niego kciuki jego żona. Ewa Khalidov lub - jak kto woli - Ewa Chalidow jest jego największym i najważniejszym kibicem. Jak Mamed Khalidov pozna swoją przyszłą żonę? I ile mają dzieci? O wszystkim gwiazdor KSW opowiedział "Super Expressowi". Zobaczcie zdjęcia.

Mamed Khalidov i jego przyszła żona Ewa poznali się w Olsztynie. Gwiazdor KSW zaprosił kiedyś "Super Express" do domu i opowiedział o swoim życiu prywatnym. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? - Tak, bo na początku mnie pobiła - zaśmiał się Mamed Khalidov. - A serio mówiąc, poznaliśmy się w klubie na bilardzie. Ewa była znajomą moich znajomych i chyba jej się spodobałem. Potem zaczęliśmy spotykać się sami i się nade mną zlitowała - dodał Mamed Khalidov.

Mamed Chalidow ŻONA Kim jest Ewa Chalidow. Żona Mameda Chalidowa przeszła na islam!

Mamed Khalidov i jego żona Ewa pobrali się w 2005 r. Mają dwóch synów. Tak Ewa Khalidov opisuje męża: - Jest mężczyzną z krwi i kości. Ma bardzo silny charakter, ale potrafi też być czuły i romantyczny i pewnie dlatego go tak bardzo kocham. Dla mnie jest stuprocentowym mężczyzną - podkreśla Ewa Khalidov, żona Mameda, która zdecydowała się przejść na islam, religię wyznawaną przez męża. Wcześniej była katoliczką. - To była tylko i wyłącznie moja decyzja - powiedziała Ewa Khalidov w rozmowie z polsatsport.pl. - Kiedy się pobieraliśmy byłam chrześcijanką. Najpierw wzięliśmy ślub cywilny, później drugi w meczecie. Od wielu lat żyłam jak muzułmanka, a dopiero 7 miesięcy temu zdecydowałam się przejść na islam. Wyszło to samo z siebie, bez żadnej presji męża - wyjaśniła. Poniżej GALERIA ZDJĘĆ, MAMED KHALIDOV I JEGO ŻONA EWA.

Wiemy, ile Pudzianowski i Khalidov zarobią za walkę na KSW! Martin Lewandowski potwierdza

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze