Marcin Najman już nie wytrzymał! Zaapelował do rządzących i przedstawił swoją mroczną wizję

2021-10-12 7:09
Marcin Najman i Mateusz Morawiecki
Autor: YouTube/ Marcin Najman Official screen, Paweł Skraba/ SE Marcin Najman zwrócił się do rządzących

Fani Marcina Najmana doskonale wiedzą, że "El Testosteron" chętnie komentuje kolejne wydarzenia, które mają miejsce w Polsce i na świecie, nawet jeśli nie są związane ze sportem. Częstochowski pięściarz zwykle w dość łagodny sposób próbuje przedstawić swój punkt widzenia, jednak tym razem nie było na to szans. Marcin Najman nie gryzł się w język i po prostu nie wytrzymał, zwracając się do partii rządzącej, przedstawiając przy okazji swoją mroczną wizję.

W ostatnim czasie wielu Polaków mocno narzeka na sytuację, która ma miejsce na stacjach benzynowych. Ceny paliwa stale rosną i jak na razie nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić w najbliższym czasie. Taka sytuacja sprawia również, że wiele osób po prostu nie wytrzymuje i jak się okazuje, nie inaczej jest w przypadku Marcina Najmana. "El Testosteron" niejednokrotnie komentował już bieżącą sytuację w Polsce i na świecie, m.in. stając w obronie polskich piłkarzy. Tym razem przygotowujący się do powrotu ze sportowej emerytury Najman postanowił nie gryźć się w język i zwrócić się do partii rządzącej z ważnymi pytaniami, które zaczęły go nurtować po tym, jak zatankował swój samochód. 

Artur Szpilka szczerze o swojej wierze i katolicyzmie! Wyznanie pięściarza może wielu zszokować

- Moi drodzy, jak wiecie staram się zawsze mówić to, co myślę i nie kalkulować. Dlatego też mam jedno pytanie do rządzących... O co tu ku*** mać chodzi?! O co tu kur*** mać chodzi z tą ceną paliwa?! - dopytywał wyraźnie wzburzony Marcin Najman. - No przecież to jest nie do pomyślenia, żeby paliwo było po 6 złotych... Posłuchajcie, no to nie może tak być, że rok temu w tym samym czasie paliwo było prawie 2 złote tańsze - komentował obecną sytuację "El Testosteron" po wizycie na stacji benzynowej. 

Przemek Saleta rozczarowany walką Tyson Fury - Deontay Wilder?! Pięściarz wskazał, czego oczekiwał

Zobaczcie, jak mieszka Marcin Najman, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

To jednak nie koniec, bo Marcin Najman, który niejednokrotnie był gościem programów publicystycznych Telewizji Polskiej i otwarcie sympatyzuje z partią rządząca, postanowił przedstawić swoją mroczną wizję. - Ja apeluję w tym miejscu do rządzących obudźcie się, bo skończy się tak, że przez tak wywindowane ceny paliwa stracicie władzę i władzę przejmie opozycja, która kompletnie nie jest przygotowana do rządzenia. To jest ostatni moment, żebyście się zreflektowali - ostrzegał rząd Marcin Najman. 

Tyson Fury ostro balował po rozklepaniu Wildera! Mistrz ruszył w miasto, szalone wideo

Sonda
Kto wygra starcie Marcin Najman - Rysiek "Szczena" Dąbrowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze