Tyson Fury ostro balował po rozklepaniu Wildera! Mistrz ruszył w miasto, szalone wideo

2021-10-11 9:18
Tyson Fury na after party po wygranej z Wilderem
Autor: East News, Instagram/ steveaoki screen Tyson Fury na after party po wygranej z Wilderem

Walka Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem, kończąca wielką trylogię zakończyła się po myśli "Króla Cyganów" i jego fanów, zgodnie z przewidywaniami wielu kibiców boksu. Po znokautowaniu Wildera w 11. rundzie, Tyson Fury nie zamierzał jednak kłaść się do łóżka, a ruszył w miasto na swoje after party. Nagrania ze srogiego baletu trafiły oczywiście do sieci. Zobaczcie, jak po wygranej z Wilderem bawił się Brytyjczyk.

Kolejne, trzecie już starcie Tysona Fury'ego z Deontayem Wilderem od dawna elektryzowało fanów, którzy spodziewali się wielkiej wojny w ringu i z pewnością się nie zawiedli. Pomimo tego, że od samego początku walki przeważał "Gyspy King", Amerykanin również miał swoje momenty. To jednak nie wystarczyło na obecnego mistrza wagi ciężkiej WBC, który bezlitośnie zgasił światło Wilderowi w 11. rundzie. Wciąż niepokonany w zawodowej karierze Fury, oprócz zatrzymania swojego pasa mistrzowskiego, zgarnął również ogromną kasę, więc miał wiele powodów do radości. Po takiej walce, Fury nie zamierzał zostawać w swoim pokoju hotelowym, tylko ruszył w miasto. 

Tyson Fury podszedł do Wildera po walce i... szokujące zachowanie pięściarza, aż nas wryło

Stracie Fury'ego z Wilderem odbyło się w Las Vegas, które powszechnie nazywane jest miastem grzechu i jak doskonale wiadomo, miasto to nigdy nie śpi. Ten fakt postanowił wykorzystać "Gyspy King", który ruszył na swoje after party i dał prawdziwy popis. Brytyjczyk wylądował w jednym z nocnych klubów w Las Vegas, gdzie pojawił się na konsoletą Steve'a Aokiego, jednego z najpopularniejszych DJ'ów na świecie. Fury nie tylko rozruszał publikę, ale również dał próbkę swoich możliwości wokalnych, śpiewając m.in. AC/DC. Nagrania z szalonej nocy Futy'ego trafiły oczywiście do sieci. Zobaczcie, jak swoją wygraną z Wilderem świętował Tyson Fury, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Mariusz Pudzianowski bez ogródek o porażce Kownackiego! Ważne słowa gwiazdy KSW do polskiego pięściarza

Sonda
Oglądałeś walkę Tyson Fury - Deontay Wilder?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze