Jacek Murański, Marcin Najman

i

Autor: Super Express/Instagram/Marcin Najman Jacek Murański, Marcin Najman

Mocne słowa!

Marcin Najman ostro przed walką z Murańskim. Nazwał go "Starą Rurą", reakcja fanów mogła być tylko jedna

2022-12-16 17:35

Marcin Najman odniósł się do swojej walki z Jackiem Murańskim. Były bokser, który ma wystąpić na gali High League, zaatakował Murańskiego, nazywając go "Starą Rurą". Fani, jak informuje sam Najman, bardzo wspierają go przed tym niezwykle emocjonującym starciem.

Marcin Najman postanowił powiedzieć o swoim nadchodzącym starciu. W trakcie ostatniej gali High League byliśmy świadkami zapowiedzi starcia Najmana z Jackiem Murańskim, a sam były pięściarz postanowił podziękować fanom za słowa wsparcia, które otrzymał po tym, jak stało się jasne, z kim będzie walczył.

Marcin Najman szczerze o starciu z Jackiem Murańskim. Padły wyjątkowo mocne słowa

O swoich uczuciach przed walką z Jackiem Murańskim, Najman opowiedział za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, a konkretnie Twittera. Widać, że wyraża on wielką niechęć do Murańskiego, gdyż nazwał go "Starą Rurą". Jak mówi sam bokser, dostał wiele słów wsparcia przed pojedynkiem i mówi, że z pewnością odniesie sukces w oktagonie.

- Minęło 5 dni od ogłoszenia walki Najman vs Stara Rura. Dostałem ponad 1000 wiadomości ze wsparciem i mobilizacją. Bywało różnie. Ostatnio się nie popisałem. Ale to będzie inna walka. Inna historia. Nie zawiodę Was! Odnoszę wrażenie, że cała Polska na to czeka. Wyrwiemy chwasta - napisał Marcin Najman na swoim Twitterze.

Sonda
Kto wygra walkę Marcin Najman - Jacek Murański?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze