Marcin Najman, Tomasz Adamek

i

Autor: Twitter Marcin Najman screen/ FAME MMA screen Marcin Najman, Tomasz Adamek

ostrzegł go

Marcin Najman ostrzegł Tomasza Adamka chwilę po jego ogłoszeniu w FAME MMA! Miał mu tylko jedno do powiedzenia

2023-09-30 15:15

Zarówno federacja FAME MMA, jak i Tomasz Adamek zaskoczyli fanów freak-fughtów oraz sportów walki informując, że "Góral" związał się z organizacją kontraktem na co najmniej dwie walki. Po tym ogłoszeniu nie trzeba było długo czekać na reakcję Marcina Najmana, samozwańczego cesarza freak-fightów. Przywitał on Adamka w nowym świecie, ale jednocześnie miał mu coś bardzo ważnego do powiedzenia.

Jeszcze przed kilkoma tygodniami niewielu fanów sportów walki, boksu oraz freak-fightów spodziewałoby się, że Tomasz Adamek zdecyduje się na dołączenie do federacji FAME MMA pomimo tego, że wraz z Mateuszem Borkiem pojawił się w krakowskiej TAURON Arenie podczas gali FAME 19. Freak-fightowa organizacja już na starcie FAME FRIDAY ARENA 2 zdecydowała się odpalić bombę i ogłosić, że w 2024 roku Tomasz Adamek wejdzie do oktagonu FAME MMA. Nie trzeba było długo czekać, aż sytuację tę skomentuje Marcin Najman. 

Marcin Najman zwrócił się do Tomasza Adamka po jego ogłoszeniu w FAME MMA! Ostrzegł "Górala"

"El Testosteron", który niedawno pasował się na cesarza freak-fightów podczas jednej z konferencji prasowych przed galą CLOUT MMA 1 w pierwszej kolejności postanowił zwrócić się do "Górala" i przywitać go w nowym dla siebie świecie, jednak to nie wszystko. Korzystając z okazji, Marcin Najman postanowił ostrzec Adamka, aby ten przypadkiem nie próbował z nim zadzierać. 

Marcin Najman ostrzegł Tomasza Adamka chwilę po jego ogłoszeniu w FAME MMA! Miał mu tylko jedno do powiedzenia

- Tomasz Adamek, "Góral" z Gilowic. Bądź pozdrowiony Adamku. Nie wszyscy dowierzali, że przyjdziesz do cesarstwa freak-fightów toczyć swoje kolejne boje. Ale cesarz Najmanus jest łaskawy. Witam Cię, rozgość się, tylko nie próbuj... NIE PRÓBUJ NIGDY WCHODZIĆ MI W DROGĘ! - wypalił do telefonu Marcin Najman zwracając się do Tomasza Adamka i zapowiadając, że już niebawem pojawi się więcej informacji z jego strony na ten temat. 

Sonda
Jak oceniasz przejście Tomasza Adamka do FAME MMA?
Mamed Khalidov postawił nas pod ścianą | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze