Marcin Najman

i

Autor: Instagram/ marcin.najman Marcin Najman

Co za przygotowania!

Marcin Najman pokazał córkę. Zrobił z nią coś odważnego, niektórym nie starczyłoby zdrowia

2023-01-27 20:40

Marcin Najman postanowił zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Były pięściarz, który obecnie pojawia się na galach freak-fightowych zdradził, w jaki sposób przygotowuje się do kolejnej gali High League. Okazuje się, że wraz ze swoją córką zrobił coś, na co wielu zabrakłoby zdrowia. Mamy zdjęcie!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! Były pięściarz już niebawem wystąpi na gali High League 6, gdzie zmierzy się w hitowym pojedynku z Jackiem Murańskim. Najman od pewnego czasu publikuje na swoich mediach społecznościowych fotografie, które dobitnie pokazują, że bardzo zależy mu na tym pojedynku. Tym razem umieścił on na Instagramie zdjęcia z wyjątkowo ekstremalnej wycieczki z córką, na którą wielu zabrakłoby zdrowia! Jak widać, Najman mocno pracuje nad tym, aby dostarczyć nam wielkich emocji.

Marcin Najman pokazał swoją córkę. To robi przed starciem na High League!

Jak widzimy na umieszczonych przez Marcina Najmana zdjęciach na mediach społecznościowych, Najman wybrał się w góry i wraz z córką pracował tam nad formą przed nadchodzącym High League. Trzeba przyznać, że na taką wyprawę, w tak ciężkich, zimowych warunkach, nie każdemu starczyłoby zdrowia. 

- Obóz przed High League 6 - napisał Marcin Najman na swoim koncie społecznościowym na portalu Instagram, przy okazji zamieszczając zdjęcie ze swoją córką.

Marcin Najman

i

Autor: instagram.com/marcinnajman
Sonda
Kto wygra walką Najman - Muran?
Najnowsze