Marcin Najman

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Marcin Najman porównał się z Gloverem Teixeirą! Znalazł jeden powód

2021-10-31 13:04

W sobotnią noc polscy fani sportów walki przeżyli spory zawód. Jan Błachowicz stracił pas mistrzowski organizacji UFC, ulegając w drugiej rundzie pojedynku przeciwnikowi z Brazylii - Glovrowi Teixeirze. Powód do porównania się z 42-letnim wojownikiem z Ameryki Południowej znalazł Marcin Najman, który również miał ostatnio powody do zadowolenia.

Jan Błachowicz był wielkim faworytem mistrzowskiego pojedynku z Gloverem Teixeirą. Wydawał się, że po raz drugi zdoła obronić mistrzowski pas wagi półciężkiej organizacji UFC. Niestety jednak życie napisało zupełnie inny scenariusz. Od samego początku pojedynku Polak miał ogromne problemy ze swoim rywalem i dał mu się zdominować. W drugiej rundzie był zmuszony odklepać, przez co pas zyskał nowego właściciela - właśnie Teixeirę.

Zobacz też: Tak Jan Błachowicz wyglądał załamany po porażce! Bolesne chwile wojownika [WIDEO]

Okazję do porównania się z 42-letnim Brazylijczykiem znalazł... Marcin Najman. "El Testosteron", rówieśnik Teixeiry, w ostatni weekend października również miał powody do zadowolenia, jako że uporal się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, szybko go nokautując. Były pięściarz stwierdził zatem, że ostatnie dni były udane dla 42-latków. Niektórzy z fanów odebrali to jako niesmak, gdyż Najman porównał się przecież z jednym z najlepszych wojowników świata.

Fakt pozostaje jednak faktem - zarówno Marcin Najman, jak i Glover Teixeira z pewnością mogą szeroko się uśmiechnąć. Nawet jeśli pierwszy zgarnął jedynie triumf na organizowanej przez siebie gali MMA-VIP 3, a drugi został wielkim mistrzem wagi półciężkiej UFC.

Błachowicz uduszony na UFC 267! Polak stracił pas
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze