Marcin Najman

i

Autor: SUPER EXPRESS Marcin Najman

Mocne słowa!

Marcin Najman przerwał milczenie w sprawie zmarłego Mateusza Murańskiego. Mocne wspomnienie, "gdyby nie jego ojciec, byłby bardzo lubianą postacią"

2023-03-16 7:56

Marcin Najman postanowił udzielić wyjątkowo mocnej wypowiedzi w sprawie zmarłego Mateusza Murańskiego. Pięściarz, który od lat związany jest ze sceną polskiego freak-fightu, udzielił wywiadu dla "sport.pl", w którym powiedział jasno, że gdyby nie Jacek Murański, jego syn byłby bardzo lubianą postacią. Padły mocne słowa.

Marcin Najman postanowił udzielić wyjątkowo mocnego wywiadu. Były pięściarz, który od lat związany jest ze sceną polskiego freak-fightu odniósł się w rozmowie ze "sport.pl", do bardzo głośnego tematu, jakim była śmierć Mateusza Murańskiego. Najman stwierdził, że aktor i sportowiec byłby za życia bardzo lubianą postacią, gdyby nie jego ojciec, który miał wywoływać negatywny wpływ. Padły mocne słowa.

Marcin Najman mocno o śmierci Mateusza Murańskiego. Powiedział o jego ojcu

Zdaniem Marcina Najmana, Mateusz Murański był bardzo podatny na wpływ swojego ojca i pod jego wpływem zmieniał swoje oblicze. Gdyby nie to, to zdaniem Najmana, Murański byłby uważany za kogoś zupełnie innego.

-  Uważam, że gdyby nie jego ojciec i cały jego wpływ, byłby bardzo lubianą osoba. On pod wpływem ojca pokazywał zupełnie inną twarz. Widziałem to najlepiej po sytuacji z after party. On sam potrafił przyznać, że zrobił źle. Zapewne pod wpływem taty zmieniał jednak postawę  - powiedział Marcin Najman w rozmowie ze "sport.pl".

Sonda
Najlepsza walka Mateusza Murańskiego we freak-fightach to:
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze