Ostre słowa Najmana

Marcin Najman szarpał się z Pawłem Jóźwiakiem na FEN 42! El Testosteron na gorąco: Zliściowałbym pajaca i by padł

2022-10-15 21:48

Zrobiło się gorąco na FEN 42! Marcin Najman i Paweł Jóźwiak stanęli twarzą w twarz podczas wydarzenia we Wrocławiu. Momentalnie sytuacja się zaogniła! Najman i prezes FEN zaczęli się szarpać. Finał mógł być tylko jeden. Musiała interweniować ochrona. Najman tuż po starciu nie miał litości. - Zliściowałbym pajaca i by padł – powiedział „El Testosteron” w rozmowie z „Super Expressem”.

Marcin Najman i Paweł Jóźwiak pierwszy raz stanęli twarzą w twarz podczas gali FEN 42. Między dwoma zawodnikami gali Wotore momentalnie zawrzało. Stali czoło w czoło, gdy nagle rozpoczęła się szarpanina. Momentalnie do gry musiała wkroczyć ochrona, która rozdzieliła zwaśnionych rywali. Marcin Najman i Paweł Jóźwiak wymienili jeszcze kilka gorzkich słów, a następnie opuścili klatkę.

FEN 42: Najman szarpał się z Jóźwiakiem: Zliściowałbym pajaca i by padł!

Marcin Najman gorzko wypowiadał się na temat swojego przeciwnika. - Zostałem zaproszony na face-to-face, ale nie pozwolę sobie, żeby ktoś mnie popychał. Tym czółkiem chciał to zrobić. Tak nie będziemy robić – mocno zaczął „El Testosteron”.

Były pięściarz, a obecnie freak-fighter nie miał litości dla przyszłego rywala. - W końcu bym tu, k***a, zliściował pajaca na miejscu i by padł. Nie chciałem obscenicznych burd, ale no nie pozwolę się przepychać. Jestem tu gościem, ale to niczego nie zmienia – dodał Marcin Najman.

Najman uderza w Jóźwiaka: Pajac padłby na liścia.

Kiedy walka Najman – Jóźwiak na gali Wotore?

Gala Wotore z walką Marcin Najman – Paweł Jóźwiak odbędzie się już w piątek, 21 października. Pojedynek będzie miał miejsce w Konstancinie-Jeziorna. Gala Wotore tylko w systemie PPV

Najnowsze