Marcin Najman TOTALNIE ZGNIÓTŁ Saletę. To pytanie musiało zaboleć, nokaut jak w ringu

2021-03-07 18:38 ŁOLI
Marcin Najman, Przemysław Saleta
Autor: Instagram/ marcin.najman, przemek_saleta Marcin Najman, Przemysław Saleta

Marcin Najman niejednokrotnie udowadniał swoim fanom, że nie boi się trudnych rozmów i dyskusji. "El Testosteron" chętnie zabiera więc głos, gdy tylko słyszy o sobie niepochlebne komentarze, aby dodać swoje zdanie do sprawy. Tym razem częstochowski pięściarz postanowił odnieść się do słów Przemysława Salety z jednego z jego ostatnich wywiadów. Najman nie gryzł się w język i dosadnie podsumował swojego niegdysiejszego przyjaciela zadając jedno pytanie.

Pomimo tego, że Marcin Najman zakończył już swoją karierę, wciąż może pochwalić się mianem jednego z najpopularniejszych sportowców w Polsce. "El Testosteron" chętnie udziela się chociażby w sieci, publikując w swoich mediach społecznościowych komentarze do bieżących wydarzeń, nie tylko ze świata sportu oraz zdradzając fakty ze swojego życia. Tym razem częstochowski pięściarz postanowił odpowiedzieć na słowa swojego dawnego przyjaciela, Przemysława Salety, który w niepochlebny sposób skomentował postawę Najmana w jednej ze swoich ostatnich rozmów. "El Testosteron" nie pozostał mu dłużny i w mocnych słowach nie tylko odpowiedział na zarzuty Salety, ale również dodał kilka słów od siebie na temat pięściarza. 

CZYTAJ TAKŻE: Na Mariusza Pudzianowskiego wylał się STRASZLIWY HEJT. OKROPNIE mu to wytykają, niespotykana skala ATAKU

Między byłymi pięściarzami iskrzy już od dawna, jednak Marcin Najman nie ma zamiaru przenosić tej sprawy do oktagonu. Przy okazji wyznał w filmiku zamieszczonym na YouTubie wyznał, że nie da Salecie żadnej walki wskazując. Wcześniej jednak zadał pytanie, które z pewnością nie spodoba się Salecie. 

Sprawdź: Jasnowidz Jackowski NIE POWSTYDZIŁBY się takich zdolności jak Robert Kubica! WSZYSTKO przewidział, to prawdziwy HIT

Zobacz także: Przemysław Saleta opowiedział o swojej strasznej kontuzji

W swoim materiale Najman odniósł się do słów Salety, w których ten określił częstochowianina jako człowieka chorego psychicznie podczas wywiadu dla kanału "RingPolska". - Przemo Saleta, zobacz do czego ta nienawiść cię doprowadza. Kiedyś, jakieś 20 lat temu miałeś jakąś pozycję, miałem sprzyjające sobie media, byłeś gwiazdą tych mediów... a dzisiaj kim jesteś? - wypalił już na początku swojego nagrania Marcin Najman. - Jeśli ty odpowiadasz na pytanie redaktora Kopra z "RingPolska", że ja jestem chory psychicznie, to tylko pokazuje twoją wielką nienawiść, która w tobie tkwi cały czas po rożnych sytuacjach między nami. 

Nie przegap: Wzruszający wpis mamy o zmarłym tacie Roberta Lewandowskiego. Łzy same cisną się do oczu

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze