Na Mariusza Pudzianowskiego wylał się STRASZLIWY HEJT. OKROPNIE mu to wytykają, niespotykana skala ATAKU

2021-03-07 15:34 ŁOLI
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Jan Błachowicz dał Polakom kolejny powód do domu, broniąc mistrzowskiego pasa wagi półśredniej w walce z Israelem Adesanyą podczas ostatniej wali UFC. Nic więc dziwnego, że wielu sportowców, zwłaszcza tych, którzy związani są ze sportami walki, postanowiło pogratulować wojownikowi z Cieszyna. Jednym z nich był Mariusz Pudzianowski, który zrobił to w swoim stylu publikując post na Facebooku. Szybko jednak okazało się, że sekcja komentarzy pod postem "Dominatora" zapełniła się nieprzychylnymi wpisami.

W ostatnich godzinach oczy wielu kibiców sportów walki z całego świata były zwrócone w stronę gali UFC 259, na której Jan Błachowicz bronił swojego pasa mistrzowskiego wagi półśredniej w pojedynku z Israelem Adesanyą. Niepokonany do tej pory Nigeryjczyk musiał uznać wyższość polskiego zawodnika, który zwyciężył decyzją sędziów. Po tym historycznym dla biało-czerwonych wydarzeniu, media społecznościowe zalały się gratulacjami w stronę "Cieszyńskiego Księcia", do których dołączali się również sportowcy, zwłaszcza ci związani ze sportami walki. Gratulacje pojawiły się również na Facebooku Mariusza Pudzianowskiego. - POLSKA GUROM Jan Blachowicz Mariusz Pudzianowski Polska SIŁA - napisał w sieci "Pudzian". Szybko jednak mógł tego pożałować. 

CZYTAJ TAKŻE: Wzruszający wpis mamy o zmarłym tacie Roberta Lewandowskiego. Łzy same cisną się do oczu

Pudzianowski zasłynął w internecie z właśnie takiej pisowni swojego powiedzenia "Polska gurom", jednak nie wszyscy internauci są w stanie zaakceptować taki zapis w wykonaniu "Dominatora". Sekcja komentarzy pod postem strongmana szybko zapełniła się krytykującymi go wpisami. 

Sprawdź: Paskudny HEJT na Dawida Kubackiego! Aż przykro się robi, gdy się na to patrzy

Zobacz także: Wyciekły fakty dotyczące Mariusza Pudzianowskiego w łóżku

Większość fanów, która dobrze zna Mariusza Pudzianowskiego doskonale wiedziała, że strongman i gwiazda KSW specjalnie zapisała słowo "gurom" w takim sposób. Nie wszyscy jednak byli w stanie to zaakceptować. - Prawdziwa polska siła, polskiej ortografii się nie kłania - napisał jeden z fanów. - Ale ortografię to pan szanuj panie Pudzian - dołączył się inny użytkownik Facebooka. 

Nie przegap: To szokujące, jak wygląda dzisiaj Primoż Peterka. Wielki rywal Małysza ma tylko 42 lata, ale jest WYNISZCZONY

Mariusz Pudzianowski nie dał jednak za wygraną i początkowo odpisywał internautom, którzy wytykali mu błąd ortograficzny. - Ortogorafia - napisał krótko jeden z fanów. Odpowiedź "Dominatora" była błyskawiczna - GUROM - wypalił Pudzianowski. 

Czytaj także: Tak wyglądał Sylwester Wardęga po walce na FAME MMA 9. Blonsky zrobił SIECZKĘ z jego twarzy. Przerażające!

Mariusz Pudzianowski
Autor: Facebook/ Mariusz Pudzianowski Mariusza Pudzianowski

Postawa internautów atakujących Mariusza Pudzianowskiego nie przeszła jednak bez echa. Gwiazdor KSW może pochwalić się sporą rzeszą oddanych fanów, którzy szybko stanęli w jego obronie, raz po raz tłumacząc innym użytkownik Facebooka, że "Dominator" specjalnie użył takiej właśnie pisowni. Pudzianowski zalicza się do grona najpopularniejszych polskich sportowców, o czym doskonale świadczą liczby w jego mediach społecznościowych. Tylko na Facebooku zgromadził do tej pory prawie 800 tysięcy polubień. Jego konto na Instagramie śledzi z kolei 416 tysięcy fanów. 

Sprawdź: Tak Jan Błachowicz świętował obronę pasa. Czekała na niego cała LODÓWKA PIWA!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze