Marcin Różalski

i

Autor: Piotr Lampkowski Marcin Różalski

Marcin Różalski do bólu szczery przed KSW 71: Płacę haracz za dawne grzechy [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2022-06-13 18:15

Marcin Różalski postanowił wziąć udział w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Zawodnik MMA tuż przed nadchodzącą galą KSW 71 postanowił udzielić wyjątkowo szczerego wywiadu na temat nadchodzącej walki, ale także pewnych błędów, które popełnił w przeszłości. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Wielka walka Marcina Różalskiego w KSW zbliża się wielkimi krokami. Charakterystyczny zawodnik tuż przed udziałem w toruńskim wydarzeniu postanowił udzielić wywiadu dla Andrzeja Kostyry, w którym powiedział nie tylko o swoim udziale w gali, ale także o pewnych błędach, które popełnił w przeszłości. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Szpilka szczerze przed debiutem w MMA: Jak wróci głowa, to będzie dobrze [TYLKO U NAS]

Marcin Różalski szczerze przed KSW 71. Powiedział o wielkich błędach, które popełnił w przyszłości

Różalski, który zasłynął w przyszłości swoimi wyrazistymi wypowiedziami, postanowił spotkać się z Andrzejem Kostyrą i porozmawiać z nim tuż przed KSW 71. Już 18 czerwca 2022 roku "Różal" zmierzy się z Errolem Zimmermanem i jego występ będzie jedną z głównych atrakcji toruńskiej imprezy. W trakcie spotkania z dziennikarzem "Super Expressu" Różalski powiedział o swoich spostrzeżeniach na temat starcia, a także o działalności poza sportowej. Sam zawodnik przyznał, że wszystko co robi w swoim życiu i cała jego działalność charytatywna jest swego rodzaju "haraczem za bycie złym człowiekiem". Padły wyjątkowo mocne słowa.

Marcin Różalski do bólu szczery przed KSW 71: Płacę haracz za dawne grzechy | Andrzej Kostyra
Najnowsze