Mariusz Pudzianowski imponuje sprawnością! Pokazał wideo z treningu, fani nie mogli uwierzyć

2021-05-05 8:14 Piotr Mika
Mariusz Pudzianowski KSW 61
Autor: SE Mariusz Pudzianowski KSW 61

Mariusz Pudzianowski na gali KSW 59 miał zmierzyć się z niezwykłym przeciwnikiem – Serignem Ousmanem Dią, mistrzem senegalskich zapasów, zwanym „Bombardierem”. Do starcia nie doszło z powodu problemów zdrowotnych Senegalczyka. Na kolejnej gali spod szyldu KSW były strongman stanie do walki z całkiem innym zawodnikiem – Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim. „Pudzian” ostro trenuje przed tym starciem i teraz pokazał nagranie, na którym prezentuje swoją sprawność i gibkość. Fani nie wierzyli własnym oczom!

Mariusz Pudzianowski zasłynął w Polsce i na świecie przede wszystkim dzięki swoim występom w zawodach strongmanów, gdzie przez lata sięgał po najwyższe laury. W swojej dalszej karierze „Pudzian” postanowił związać się ze MMA i trzeba przyznać, że w mieszanych sztukach walki także radzi sobie bardzo dobrze. Dużym problemem dla Pudzianowskiego z pewnością była zmiana treningów tak, aby oprócz siły miał on też odpowiednie przygotowanie kondycyjne do walk. Z góry mięśni Polak musiał stać się zawodnikiem, który wytrzyma kilka lub kilkanaście minut morderczej walki w klatce. To było dla niego ogromne wyzwanie, o czym więcej dowiecie się z galerii poniżej. Teraz do przygotowania „Pudziana” nie można mieć żadnych zastrzeżeń, ale wciąż może zaskakiwać, jaką metamorfozę przeszedł 44-latek.

Mariusz Pudzianowski ciężko haruje na chleb! Niektórzy się śmieją

Mariusz Pudzianowski zaprezentował swoją gibkość

Mariusz Pudzianowski nie jest osobą, którą kojarzylibyśmy z gibkością i gimnastycznym przygotowaniem. A jednak, były strongman i zawodnik MMA latami treningów wypracował sobie dużą sprawność nie tylko w kwestii samej siły mięśni i kondycji. Aby uniknąć kontuzji, choćby w trakcie walk w MMA, Mariusz Pudzianowski musiał także dobrze rozciągać swoje ciało, aby nie uszkodzić mięśni czy ścięgien w krytycznych momentach.

Na swoich profilach w mediach społecznościowych Mariusz Pudzianowski często publikuje zdjęcia i filmy ze swoich treningów. Nie brakuje tych mających utrzymać siłę uderzenia, ale również bardzo często „Pudzian” pokazuje, jak biega, aby utrzymać kondycję. Teraz 44-letni zawodnik zaprezentował jednak coś innego – zadarł jedną nogę ponad głowę i zaczął się rozciągać. – rozciągam jajeczka żeby można było dobrze na drzewa włazić, jak szympans – powiedział żartobliwie Mariusz Pudzianowski na nagraniu. Fani nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Fani nie mogli wyjść z podziwu

Wielu komentujących nagranie Pudzianowskiego było zaskoczonych, jaką sprawnością wykazuje się 44-letni zawodnik. „Masakra, taka masa i tak rozciągnięty. Brawo”, „Doskonały”,  „Jak baletnica”, „Na takie co Ty Mariusz dźwigałeś ciężary to w tej chwili jesteś zaje****** rozciągnięty”. To tylko część z komentarzy fanów, którzy byli zaskoczeni, ale również i zachwyceni sprawnością swojego ulubieńca.

Mariusz Pudzianowski jest totalnie wkurzony! Zgodzą się z nim wszyscy Polacy, wielka irytacja

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze