Mariusz Pudzianowski pracuje na polu

i

Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski pracuje na polu

Mariusz Pudzianowski ciężko haruje na chleb! Niektórzy się śmieją

2021-04-26 12:31

Choć Mariusz Pudzianowski w całej Polsce doskonale jest znany jako były strongman oraz zawodnik MMA, to jednak jego życie codziennie nie składa się wyłącznie z treningów i podejmowania kolejnych wyzwań sportowych. Nie brakuje w nim także czasu na ciężką pracę, której "Pudzian" jak zawsze oddaje się z pełnym zaangażowaniem. W tym obszarze nie ucieka jednak od żartów ze strony innych osób! O co chodzi?

Treningi i praca

Już wkrótce wszyscy fani Mariusza Pudzianowskiego ponownie będą mogli ujrzeć go w akcji. Ogłoszono bowiem oficjalnie, że na początku czerwca były strongman zmierzy się w pojedynku z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. Dla "Pudziana" z pewnością będzie to intrygujące wyzwanie, a zwłaszcza, że przy okazji jego ostatniej walki w KSW nie obyło się bez zmiany planów w ostatniej chwili. Wówczas bowiem ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego dosłownie za pięć dwunasta przed walką nabawił się jego senegalski przeciwnik, "Bombardier". W efekcie z hucznie zapowiadanego starcia nic nie wyszło, ale teraz, już za kilka tygodni, ma być inaczej. Nie dziwi zatem oczywiście, że "Pudzian" mocno trenuje, aby utrzymać się w odpowiednim reiżimie i być gotowy do podjęcia rękawicy.

Marcin Najman wywęszył światowy spisek. To zmowa, którą łatwo obalić?!

Ale życie Mariusza Pudzianowskiego to nie tylko sport. Były strongman niekiedy oddaje się także pracy fizycznej i dzieli się tym w swoich mediach społecznościowych. Czasami pewne kwestie z tym związane powodują śmiech innych osób. O co poszło tym razem? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Gejowska propozycja randki dla Mariusza Pudzianowskiego. Jasno określił swoją orientację i złamał tysiące serc

QUIZ: Mariusz Pudzianowski - Jesteś jego fanem? Komplet punktów to obowiązek!

Pytanie 1 z 15
Ile razy Mariusz Pudzianowski był mistrzem świata strongman?
Szymon Kołecki: Mogę walczyć z PUDZIANEM i JURASEM l Andrzej Kostyra
Najnowsze