Mariusz Pudzianowski na treningu

i

Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski na treningu

Mariusz Pudzianowski jest totalnie wkurzony! Zgodzą się z nim wszyscy Polacy, wielka irytacja

2021-05-04 9:02

Choć Mariusz Pudzianowski od lat nie bierze już udziału w zawodach przeznaczonych dla najsilniejszych ludzi na świecie, to niezmiennie realizuje się w sporcie. Cały czas stacza bowiem kolejne walki w formule MMA. Cieszy się przy tym gigantyczną popularnością - i to widać po tym, jak jest odbierany przez swoich fanów. Teraz przekazał im kolejną wiadomość, pod którą mogą się podpisać chyba wszyscy Polacy.

Zmącony nastrój

Mariusz Pudzianowski w ostatnich tygodniach miał spróbować swoich sił w starciu z przeciwnikiem z Afryki - senegalskim Bombardierem. Niestety jednak nie było mu to dane, jako że rywal tuż przed pojedynkiem nabawił się ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. W efekcie nie tylko fani "Pudziana", ale i sam wojownik musieli obejść się smakiem. Ale nie wszystko stracone! Szefowie KSW zapowiedzieli, że zależy im na tym, aby potyczka w przyszłości doszła do skutku. Aktualnie natomiast Mariusz Pudzianowski skupia się na boju z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, do którego dojdzie na początku czerwca. W tym celu były strongman nie odpuszcza i zachwouje solidny reżim treningowy, aby być optymalnie gotowym do starcia ze swoim najbliższym rywalem. A starcie przecież już niedługo!

Okropna kontuzja Joanny Jędrzejczyk! Krew lała się strumieniami, co z dalszymi treningami?

Są jednak kwestie, które nieco mącą spokój i nastrój Mariusza Pudzianowskiego. I nie tylko jego, bo pod takimi narzekaniami mogą podpisać się teraz chyba wszyscy Polacy... O co chodzi dokładnie? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

Szymon Kołecki: Mogę walczyć z PUDZIANEM i JURASEM l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze