Okropna kontuzja Joanny Jędrzejczyk! Krew lała się strumieniami, co z dalszymi treningami?

2021-05-04 7:41 Piotr Mika
Joanna Jędrzejczyk
Autor: instagram / joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najpopularniejszych i najlepszych zawodniczek MMA w naszym kraju. Była mistrzyni UFC, największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie, przygotowuje się do odzyskania utraconego pasa. W ostatnim czasie „JJ” nie walczyła jednak i aby utrzymać formę musi mocno trenować. Teraz może to być jednak utrudnione, ponieważ Joanna Jędrzejczyk doznała okropnie wyglądającej kontuzji, czym „pochwaliła” się na swoim Instagramie. Zdjęcie zakrwawionej nogi naszej zawodniczki szybko obiegło internet.

Joanna Jędrzejczyk po raz ostatni do klatki weszła w marcu 2020 roku, gdy mierzyła się z Zhang Weili w walce o odzyskanie pasa mistrzowskiego UFC. Była to jedna z najlepszych walk w historii całej federacji i bezsprzecznie to starcie zostało uznane najlepszym w całym 2020 roku. Niestety, minimalnie lepsza w nim okazała się być Chinka. Gdy tylko nasza zawodniczka doszła do siebie, wydawało się, że za chwilę znów wróci do klatki, aby dać kolejny, wspaniały pokaz swoich umiejętności. Niestety, kibice wciąż czekają, a kolejnych walk nie ma – przede wszystkim dlatego, że Joanna Jędrzejczyk chce wrócić tylko na walkę o pas. „JJ” ostro trenuje aby być w jak najwyższej formie, ale teraz przygotowania te mogą zostać zakłócone. Polka pokazała bowiem zdjęcie, na którym widać, jak okropnej kontuzji doznała. Krew z rany na nodze Joanny Jędrzejczyk lała się strumieniami, a fotki, którymi pochwaliła się nasza zawodniczka, zobaczycie w galerii poniżej.

Wielkie pojednanie? WYMOWNE zdjęcie Jędrzejczyk i Kowalkiewicz

Joanna Jędrzejczyk sama zapowiada, że chce wrócić tylko, gdy UFC zaproponuje jej kolejną walkę mistrzowską. Czy okropnie wyglądająca kontuzja, jakiej doznała Polka, przeszkodzi jej w tym? Można mieć nadzieję, że nie, choć w  takich chwilach warto nieco zaczekać z powrotem do pełnych obciążeń.

Będzie znowu walka Joanny Jędrzejczyk z Karoliną Kowalkiewicz? To ZDJĘCIE rozwiewa wątpliwości!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze