Będzie znowu walka Joanny Jędrzejczyk z Karoliną Kowalkiewicz? To ZDJĘCIE rozwiewa wątpliwości!

2021-04-30 7:37 Jakub Waśko
Joanna Jędrzejczyk
Autor: Andrzej Lange Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz to zdecydowanie dwie największe postaci kobiecego MMA w Polsce. Pierwsza z nich przez długi czas dzierżyła pas mistrzowski federacji UFC, a więc wdrapała się na sam szczyt mieszanych sztuk walk. Druga - w 2016 roku próbowała zrzucić z tronu olsztyniankę, ale przegrała na punkty. Teraz znów zrobiło się głośno o ich kolejnej, wewnątrzpolskiej, walce. Zdjęcie, jakie opublikowała Jędrzejczyk w mediach społecznościowych, rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Joanna Jędrzejczyk w ostatnim czasie zrobiła się znacznie aktywniejsza w mediach społecznościowych. Do niedawna zawodniczka MMA publikowała przede wszystkim materiały z treningów i walk. Teraz wszystko się zmieniło. Fani otrzymują wiele zakulisowych fotek, a także uwiecznione chwile z życia prywatnego byłej mistrzyni UFC. Niedawno Joanna Jędrzejczyk zdecydowała się na upublicznienie bardzo odważnych zdjęć w bieliźnie, co zobaczycie w poniższej galerii zdjęć. Teraz postanowiła wykorzystać swoje kanały w mediach społecznościowych, by przekazać kibicom bardzo ważne informacje w kontekście sportowej przyszłości. Chodzi o potencjalną walkę z Karoliną Kowalkiewicz, o której od jakiegoś czasu plotkowali kibice MMA nad Wisłą. Zdjęcie, wrzucone przez wojowniczkę z Olsztyna, rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Sprawdź: Żona Dariusza Szpakowskiego pod koniec lat 80. zagrała w "Porno" z Katarzyną Figurą. To był wielki hit

Joanna Jędrzejczyk na Facebooku

Na Facebooku Joannna Jędrzejczyk opublikowała dość długi post, w którym opisała ostatnie kilka dni i dodała zdjęcie z Karoliną Kowalkiewicz. "Potrenowane! Po czterech dniach spędzonych w Łodzi czas ruszać w dalszą trasę. Wczoraj wyrwałam się na nagrywki do Katowic, a już za chwilę po porannym treningu uciekam na tor podriftować z Kubą Przygońskim (...) Dziękuję Karolinie Kowalkiewicz i Łukaszowi Zaborowskiemu za zaproszenie, wspólne treningi, naukę i miłe przyjęcie. Do zobaczenia wkrótce. Szanse na kolejna walkę »JJ« vs »KK« są praktycznie zerowe, ale wsparcie na 100 proc. Wiecie co jest najgorsze?! Dorabianie historii i teorii przez osoby trzecie. Najważniejsze, to decydować, żyć i działać w zgodzie ze sobą, prawda?" - napisała w dość mocnym tonie Joanna Jędrzejczyk.

Sprawdź: Kamil Stoch przekazał nowe informacje o żonie. Ewa Bilan-Stoch "zachorowała na monstery"

Joanna Jędrzejczyk - Karolina Kowalkiewicz rewanż

Z postu wynika więc, że Joanna Jędrzejczyk raczej jednoznacznie odrzuca możliwość kolejnej walki z Karoliną Kowalkiewicz. Zresztą już bezpośrednio po starciu w 2016 roku nie miała żadnych wątpliwości. - Rewanż? Nie, dajcie spokój. Każda runda była punktowana mniej więcej 10-8 na moją korzyść. Może tylko w czwartej Kowalkiewicz była groźna przez jakieś 10 sekund. Ona nie może liczyć na rewanż po czymś takim - mówiła w rozmowie z "The MMA Hour".

Zobacz: Jeden z najważniejszych faktów o związku Kamili Wybrańczyk i Artura Szpilki wyszedł na jaw. Relacje były toksyczne

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze