Wielkie pojednanie? WYMOWNE zdjęcie Jędrzejczyk i Kowalkiewicz

2021-04-26 18:27 Rafał Mandes
Joanna Jędrzejczyk, Rose Namajunas
Autor: East News

Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz delikatnie mówiąc za sobą nie przepadały. Przed starciem w listopadzie 2016 roku na gali UFC 205 w Nowym Jorku z obu stron padło wiele mocnych słów, ale to Jędrzejczyk była stroną atakującą. Wszystko wskazuje na to, że chwile sprzed pięciu lat poszły w niepamięć. Świadczy o tym wspólne zdjęcie zawodniczek.

Joanna Jędrzejczyk pokonała jednogłośnie na punkty Karolinę Kowalkiewicz w walce o mistrzowski pas UFC w wadze słomkowej podczas gali UFC 205 w nowojorskiej hali Madison Square Garden. Obie zawodniczki były chwalone przez media i ekspertów za widowisko, które stworzyły. Kibice, których na trybunach zasiadło 20 tysięcy, po walce nagrodzili je owacją.

Zarówno Jędrzejczyk, jak i Kowalkiewicz do tego dnia były niepokonane w zawodowych walkach MMA. Pierwsza stoczyła ich wcześniej 12, w tym sześć w organizacji UFC, druga - 10, w tym trzy w UFC. Przed konfrontacją panie nie szczędziły sobie razów. Padło wiele mocnych słów.

Mateusz Gamrot bawi się na rajskiej plaży! Tak gwiazdor UFC wypoczywa po ostatnim zwycięstwie [ZDJĘCIE]

Minęło pięć lat i chyba topór wojenny został zakopany. Kowalkiewicz w poniedziałek wstawiła do sieci wspólne zdjęcie z Jędrzejczyk. "Jak trenować to tylko z najlepszymi! Asia z całego serca dziękuje za pomoc w przygotowaniach" - napisała Kowalkiewicz, która przygotowuje się właśnie do kolejnej walki w UFC. W oktagonie ma się pojawić pod koniec czerwca.

Będzie to dla niej pierwszy występ od porażki z Xiaonan Yan. Polka nabawiła się wtedy poważnej kontuzji, groziła jej nawet utrata wzroku. Na szczęście po powrocie do kraju przeszła zabieg i wszystko wróciło do normy.

Tak MASAKRYCZNEJ kontuzji jeszcze nie widzieliście. Noga złamała mu się jak zapałka. Ciężko na to patrzeć 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze