Don Kasjo, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Super Express Don Kasjo, Mariusz Pudzianowski

Dojdzie do hitowej walki?

Mariusz Pudzianowski nie mógł się tego spodziewać. Don Kasjo rzucił mu wyzwanie, mówi o nieśmiertelności

2022-11-26 12:06

Zarówno Mariusz Pudzianowski, jak i "Don Kasjo" mogą mówić o intensywnej końcówce roku. "Pudzian" szykuje się do hitowej walki z Mamedem Khalidovem, a gwiazdor freak fightów już w sobotę (26 listopada) zmierzy się z "Popkiem" na gali Prime Show MMA 4. Fani nie mogą doczekać się obu tych starć, ale na horyzoncie pojawiła się opcja pojedynku Pudzianowski - "Don Kasjo". Były strongman zapewne się tego nie spodziewał, jednak Kasjusz rzucił mu wyzwanie w rozmowie z "SE"!

"Don Kasjo" jako pierwszy z dwóch niezwykle popularnych fighterów stoczy swoją walkę. Jego starcie z "Popkiem" na gali Prime Show MMA 4 wzbudza ogromne emocje, tym bardziej że włodarz freak fightowej federacji miał dłuższą przerwę i przeszedł operację łokci. Tymczasem popularny raper zdecydowanie przeważa nad nim warunkami fizycznymi, co i tak nie wpłynęło na pewność siebie Kasjusza Życińskiego. Wyraziła się ona m.in. w zasadach walki. Mimo że będzie to bokserski pojedynek, zawodnicy zgodzili się na mniejsze rękawice. Nie są to co prawda małe rękawice do MMA, a "meksykański" rozmiar, jednak i tak zwiększa to atrakcyjność starcia. Przy okazji "Kasjo" nie ukrywał w rozmowie z "Super Expressem", że walka z "Popkiem" na tych zasadach ma być przetarciem przed wymarzoną potyczką z Mariuszem Pudzianowskim!

Mariusz Pudzianowski nie mógł się tego spodziewać. Don Kasjo prosi "Pudziana" o walkę!

- Na pewno jest to lekki sprawdzian, ale nie wiem, czy dadzą mi szansę. Maciej Kawulski, Martin Lewandowski, czy w ogóle Mariusz Pudzianowski byłby zainteresowany taką walką. Ja bym był. Chętnie bym zawalczył jeżeli chciałby Mariusz sprawdzić się w stójce, na ręce. Materlę ładnie znokautował, więc wydaje mi się, że stójkowe też ma umiejętności. No i może... Ale oczywiście jeżeli nie, to rozumiem. Ja proszę o tę walkę Mariusza, bo bym chciał po prostu sam dla siebie. Czasem przychodzi mi taka myśl, że jestem nieśmiertelny, więc chciałbym zobaczyć, czy naprawdę, czy jednak z najsilniejszym człowiekiem na świecie nie dałbym rady - stwierdził gwiazdor i włodarz PRIME w rozmowie z "SE" po piątkowym ważeniu przed galą Prime Show MMA 4.

Już wcześniej, podczas ostatniej konferencji przed szczecińską galą, mówił, że z Pudzianowskim mógłby zawalczyć nawet w małych rękawicach. Piłeczka jest jednak po stronie gwiazdora KSW i włodarzy tej federacji, którzy są na razie skupieni na kolosalnej walce "Pudziana" z Mamedem Khalidovem na XTB KSW 77. Dopiero po niej będą mogli rozważyć przyszłość byłego strongmana. Poniżej zobaczysz całą rozmowę z "Don Kasjo" przed walką z "Popkiem":

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Don Kasjo - Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze