Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mariusz Pudzianowski

Cierpienia zawodnika

Wielki ból u Mariusza Pudzianowskiego. Nic nie dało się ukryć, mina Pudziana mówi wszystko

2022-11-24 11:37

Walka Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski będzie jednym z największych wydarzeń w polskim sporcie w 2022 roku. Organizacja KSW przygotowała fantastyczny prezent na święta wszystkim fanom MMA. Panowie rękawice skrzyżują na gali XTB KSW 77, która odbędzie się w grudniu. Mariusz Pudzianowski jak zwykle ostro zasuwa na treningach, co jego ciało odczuwa dość mocno.

Nie było w polskich mieszanych sztukach walki pojedynku większego niż starcie Mameda Khalidowa z Mariuszem Pudzianowskim. O możliwej walce obu zawodników plotki krążyły od dłuższego czasu, jednak długo nie materializowano tych pogłosek. Wiele zmieniła zwycięska walka Pudzianowskiego z Michałem Materlą. były strongman brutalnie znokautował legendę KSW i wówczas doszło do pierwszego face to face z Khalidovem.

Pudzianowski napisał o bólu. Był wyczerpany po treningu

Oficjalne potwierdzenie pojedynku nastąpiło kilka tygodni temu i od razu stało się głównym punktem zainteresowania wśród fanów MMA. Do starcia dojdzie na gali XTB KSW 77 w Gliwicach 17 grudnia, a biletów na to wydarzenie nie ma już od wielu dni, co jedynie potwierdza gigantyczne zainteresowanie. A Mariusz Pudzianowski każdego dnia ostro trenuje przed starciem z Khalidovem. Na niektórych treningach dostaje potężny wycisk, czego dowodem jest ostatnie nagranie. - Ból jak cholera! - czytamy w opisie nagrania na Instastories. - Ktoś, kto nie czuł bólu, niech zacznie robić interwały. Niby koniec, a puls nadal wysoki i trzyma 157. Sparingi są ciężkie, ale interwały bolą. A jak jeszcze samemu, tak jak ja, to nikogo nie oszukasz. Jedynie siebie. Ciężko jak cholera, jeszcze dwa tygodnie ciężkiej pracy i później wyświeżanie. Jeszcze popołudnie dzisiaj trening - powiedział zmęczonym głosem Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski
Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
PUDZIANOWSKI OCENIA swoje SZANSE z Khalidovem. Przyznał TO WPROST!
Najnowsze