Jacek Murański, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Andrzej Lange SUPER EXPRESS / Oskar Karpiński SUPER EXPRESS Jacek Murański, Mariusz Pudzianowski

Pudzian nie wytrzymał

Mariusz Pudzianowski nie wytrzymał pod wpisem o Jacku Murańskim. Jego reakcja mówi wszystko!

2022-11-08 7:16

Jacek Murański przegrał trzeci pojedynek w FAME MMA i obecnie pozostaje bez kontraktu z organizacją. Po porażce z Robertem Pasutem w sieci rozgorzała ostra dyskusja na temat jego przyszłości. Pod jednym z wpisów na Facebooku zareagował także Mariusz Pudzianowski, zawodnik KSW. Komentarz był rozbrajający!

Gala FAME MMA 16 przeszła do historii i wzbudziła wśród kibiców gigantyczne emocje. Fani podziwiali w Gliwicach ciekawe starcia celebrytów. W klatce trzeci raz w przygodzie z MMA przegrał Jacek Murański. Popularny "Muran" poległ z Robertem Pasutem - pierwszy raz przed czasem przez techniczny nokaut. Pojedynek był szeroko komentowany w mediach społecznościowych! Co ciekawe, pod jednym z postów głos zabrał także... bohater walki wieczoru XTB KSW 77, Mariusz Pudzianowski. Jego reakcja była niezwykle wymowna i dużo mówi o podejściu do fightera FAME MMA.

Arkadiusz Tańcula w strachu o zdrowie Mateusza Murańskiego! Szokująca teoria, nie krył swoich podejrzeń. Chodzi o "Starego Murana" [WIDEO]

Pudzianowski pod wpisem o Jacku Murańskim. Bezlitosna reakcja

Fragmenty wywiadów z Jackiem Murańskim są hitem internetu. Aktor i freak-fighter poległ już trzeci raz. Wcześniej dwukrotnie lepszy okazywał się od niego inny aktor Arkadiusz Tańcula. Internauci byli bezlitośni dla "Murana", który pierwszy raz przegrał przed czasem.

Jeden z internautów napisał komentarz brutalny dla Murańskiego. - Zastanawiam się, kto jest większym bezmózgiem. Oni zawodnicy talenty bez talentu, czy ci co płacą, by to zobaczyć. Poziom bagiety - napisał nas Facebooku "Peter".

Natsu kontra Fagata na High League 5! Poznaliśmy hitowe zestawienie na grudniową galę

Reakcja Mariusza Pudzianowskiego była krótka. Gwiazdor KSW użył jedynie pisma obrazkowego. Najpierw czterokrotnie płakał ze śmiechu, a potem kilkanaście razy klaskał w ręce. Wszystko przy pomocy emotikon.

Sonda
Czy Jacek Murański powinien podpisać nowy kontrakt z FAME MMA?
Mariusz Pudzianowski pod postem o Jacku Murańskim

i

Autor: Facebook ZRZUT EKRANU Mariusz Pudzianowski pod postem o Jacku Murańskim

Jacek Murański to freak-fighter. Znany jest m.in. że swoich aktorskich ról, ale największą popularnością cieszy się od czasu debiutu w FAME MMA. Na swoje nieszczęście przegrał wszystkie trzy starcia dla największej polskiej federacji walk celebrytów. Na ten moment jego kontrakt z organizacją FAME MMA się skończył.

Fiodor Czerkaszyn po ważnej wygranej w USA! Szczere słowa o wpadce z flagą | Andrzej Kostyra

Lewandowski lepszy niż Ronaldo. Iga Świątek zamyka rekordowy sezon!

Włącz najnowszy odcinek podcastu SUPER SPORT i posłuchaj!

Listen to "Lewandowski pokona Ronaldo. Zieliński w sztosie. Mateusz Borek komentuje." on Spreaker.
Najnowsze