HIGH League: Natalia Natsu Karczmarczyk

i

Autor: Instagram Natsu, YouTube High League HIGH League: Natalia "Natsu" Karczmarczyk

Hit na High League!

Natsu kontra Fagata na High League 5! Poznaliśmy hitowe zestawienie na grudniową galę

2022-11-07 17:46

Natalia “Natsu” Karczmarczyk będzie rywalką Agaty “Fagaty” Fąk w jednej z głównych walk gali HIGH League 5, która odbędzie się 10 grudnia w Łodzi. To kolejne hitowe starcie "Wysokiej Ligi' na nadchodzące wydarzenie. W najbliższym czasie nie zabraknie kolejnych niespodzianek. Będzie gorąco!

“Natsu” poprzednie starcie stoczyła w walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice. W starciu o pas wagi muszej kobiet skonfrontowała się po raz drugi z Lexy Chaplin. Po trzyrundowym, wymagającym pojedynku, ostatecznie przegrała przez decyzję. Wcześniej stoczyła jedną konfrontację. W swoim debiucie, podczas pierwszej edycji, również zmierzyła się z Lexy Chaplin i wygrała decyzją sędziowską.

Fagata vs Natsu na High League 5! Hitowe starcie potwierdzone

Natalia Karczmarczyk jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Wystąpiła między innymi w słynnym projekcie "Team X". Filmy z jej udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Niedawno rozpoczęła własny projekt pod nazwą “Natsu World”. “Fagata” do klatki HIGH League powróci po porażce z Lexy Chaplin. Podczas lutowej gali w Krakowie przegrała z przyszłą mistrzynią wagi muszej przez TKO w pierwszej rundzie. W międzyczasie stoczyła jeszcze jeden pojedynek - pokonała Monikę “Monę” Kociołek przez jednogłośną decyzję.

Sebastian Fabijański wprost o pieniądzach w FAME MMA! Porównał swoją gażę do zarobków w filmie [WIDEO]

W ostatnich miesiącach o Agacie Fąk jest wyjątkowo głośno - często wzbudza kontrowersje. Towarzyszą jej różnego rodzaju skandale. Do ich wyjaśnienia będzie mogło dojść między innymi podczas konferencji przed HIGH League 5!

Podczas HIGH League 5 wystąpią też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. W hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Poza tym ogłoszono kolejne występy ojca Denisa Załęckiego, Dawida, popularnego i lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka, słynnego zadymiarza, Mateusza “Murana” Murańskiego, oraz gwiazdy “Warsaw Shore”, Przemysława “Sequento” Skulskiego.

Nie do wiary, jak teraz wygląda Popek. Takiej metamorfozy jeszcze nie przechodził

Karta walk High League 5:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Agata “Fagata” Fąk
  • Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski
  • Damian Janikowski vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Mateusz “Muran” Murański vs TBA
  • Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA
  • Dawid “Crazy” Załęcki vs TBA
  • Przemysław “Sequento” Skulski vs TBA
Sonda
High League 5: Kto wygra walkę Natsu - Fagata?
Viki Gabor bardzo chce na HIGH League! Szczerze wypowiedziała się o Maliku
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze