Popek

i

Autor: YouTube Tomasza Sarary / ZRZUT EKRANU Popek

Wszystko widać na wideo

Nie do wiary, jak teraz wygląda Popek. Takiej metamorfozy jeszcze nie przechodził

2022-11-06 12:23

Popek od jakiegoś czasu stawia na sportowy tryb życia. Jeszcze nie tak dawno artysta i zawodnik MMA raczył się hulaszczym trybem życia i niespecjalnie zwracał uwagę na to, jak wygląda podczas występów. Teraz to się zdecydowanie zmieniło. Metamorfozę wojownika mieszanych sztuk walki widać gołym okiem. Na najnowszym nagraniu raper zaprezentował efekty przemiany.

Popek to zdecydowanie czołówka w Polsce jeśli chodzi o zainteresowanie fanów. Swoją sławę zawdzięcza rapowi, który przez wiele lat był dla niego sposobem na życie. Muzyczna przygoda sprawiała, że wielokrotnie brał udział w imprezach, o których było naprawdę głośno. Od jakiegoś czasu zdecydowanie zmienił swój tryb życia. Od momentu, gdy na poważnie zaangażował się w walki MMA jego ciało zaczęło przechodzić konkretną metamorfozę. Litry wylanego potu na siłowni i podczas treningów biegowych dają efekty. Widać to doskonale na najnowszym nagraniu, które opublikowano na Instagramie. Gołym okiem można zauważyć, jak zmieniło się ciało Popka.

Brutalny nokaut na gali FAME MMA 16! Ferrari zmasakrował Hejtera w parterze

Wielka metamorfoza Popka

Choć Popek zawsze wydawał się człowiekiem umięśnionym i silnym, to zdarzało się, że rzeźba pozostawiała u niego trochę do życzenia. Te czasy najwyraźniej odeszły w zapomnienie. Ostry wycisk, który aplikuje sobie niemal każdego dnia, sprawił, że na jego ciele mięśnie wyraźnie się zarysowały. Duża w tym zasługa ekipy z kieleckiego klubu Klincz, z którą Popek znalazł wspólny język. W stolicy Gór Świętokrzyskich raper przygotowuje się do kolejnych sportowych wyzwań i chyba na dobre mu to wychodzi.

Pasut ubił Jacka Murańskiego przed czasem! Zrobił to, co nie udało się Tańculi | FAME MMA 16

Walka Popka wielkim hitem

Walki z udziałem Popka cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Choć ostatnio znany muzyk nie miał szczęścia i podczas występów zmagał się z różnymi bólami oraz odnowieniami kontuzji, to teraz wygląda na to, że nie będzie już żadnych wymówek. Kolejny sprawdzian Popka w klatce odbędzie się przy okazji gali Prime Show MMA 4. Idol polskiej młodzieży w walce wieczoru zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Starcie to odbędzie się 26 listopada w Szczecinie. Można być pewnym, że znowu okaże się ogromnym hitem, a fani już z zainteresowaniem na nie czekają. Tym bardziej, że na żywo będzie można zobaczyć jak wielką drogę przeszedł Popek i jak teraz wygląda.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze