Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

O wszystkim powiedział!

Mariusz Pudzianowski pokazał klatkę piersiową i powiedział o zmęczeniu. Wystarczyło tylko wziąć to do rąk, wszystko wyznał

2023-03-01 13:19

Mariusz Pudzianowski postanowił zadziwić swoich fanów niecodzienną publikacją na mediach społecznościowych. Były mistrz świata strongmenów, który od lat związany jest ze sceną polskich sportów walki postanowił pokazać kulisy swojego treningu i okazuje się, że jedna rzecz męczy go szczególnie. Wyznanie "Pudziana" obiegło internet.

Mariusz Pudzianowski zdecydował się na bardzo ciekawe wyznanie. Okazuje się, że mimo że Pudzian przez lata cieszył się opinią jednego z najsilniejszych ludzi na świecie, to czasem nawet jemu zdarza się zmęczyć w trakcie aktywności fizycznej. O wszystkim "Pudzian" powiedział na swoich mediach społecznościowych, okazując przy okazji pokaźną muskulaturę. 

Mariusz Pudzianowski powiedział o zmęczeniu. Wystarczyło, że wziął to do ręki

Mimo że Mariusz Pudzianowski od lat udowadnia o swojej wielkiej, nieprzeciętnej sile, o czym mogliśmy przekonywać się w trakcie zawodów strongmenów, a także podczas zawodów sztuk walki MMA, to czasem nawet taki siłacz zmierzy się z czymś, co go zmęczy. Na swoich mediach społecznościowych "Pudzian" opisał z jakim problemem przyszło mu się zmierzyć i co dało mu zmęczenie. Mimo to, zdaje się, że Pudzianowski uporał się z problemem, a same zajęcia fizyczne okazały się udane. 

-Jak zawsze zabawa na sali ketlami musiała być wrrr męczą troszkę - napisał Mariusz Pudzianowski na swoich mediach społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany