Mariusz Pudzianowski pokazał wielkiego konia! Był bardzo czuły i dawał mu z przepotężnej ręki

2021-09-24 19:01
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny postanowił zaskoczyć wszystkich na Instagramie! "Pudzian" słynie z tego, że szczerze mówi to, co czuje i niejednokrotnie wywoływał przez to mnóstwo komentarzy. Tym razem dał się jednak poznać z innej strony - czułej i troskliwej. Innych wniosków nie można wyciągnąć, gdy przyjrzymy się fotce, na której Pudzianowski z namaszczeniem obchodzi się z koniem.

Mariusz Pudzianowski nie po raz pierwszy na Instagramie zaskoczył swoich obserwujących. Zazwyczaj niespodziewanie publikuje materiały, które odbijają się głośnym echem i na których komentuje otaczającą go rzeczywistość. Tym razem jednak "Pudzian" nie denerwował się na innych ani nie chwalił ich postępowania, ale wykazał się wielkim sercem i skorzystał z jednego z nielicznych dni wolnych. Udał się do stajni, gdzie oddał się nieodkrytej wcześniej pasji i z czułością obchodził się tam z koniem. Z namaszczeniem w potężnej ręce dzierżył siano, które podawał zwierzęciu z imponującą grzywą.

Półnagi Popek robi to nad koszem! Zero wstydu, mnóstwo płynów

Mariusz Pudzianowski z koniem. Dawał mu z wielkiej ręki

Mariusz Pudzianowski już kiedyś wrzucał zdjęcie z koniem, który ma związek z jednym z jego sponsorskich kontraktów. Wcześniej ujeżdżał to wytrzymałe zwierzę, a teraz postanowił dać mu siana od serca. Podawał mu pokarm prosto ze swojej niesamowicie wyrzeźbionej ręki i wyraźnie cieszył się wolną niedzielą, o czym napisał w opisie zdjęcia na Instagramie. Nic dziwnego, że błyskawicznie przy wpisie na portalu społecznościowym pojawiło się mnóstwo komentarzy. Widać wyraźnie, że popularność gwiazdy federacji KSW nie słabnie.

"Ale bydlak, koń też fajny" - to jeden z najpopularniejszych komentarzy, które pojawiły się przy fotce Pudzianowskiego. "Kto większy? Kon czy właściciel?" - napisano w innym komentarzu przy serii zdjęć ze stajni.

Krzysztof Radzikowski pokazał, jak robi flaszkę z synem! Gwiazdor Gogglebox TTV tylko się przyglądał

Mariusz Pudzianowski z koniem
Autor: Instagram Mariusz Pudzianowski z koniem

Mariusz Pudzianowski ostro trenuje. Kiedy walka w MMA?

Mariusz Pudzianowski nie spuszcza z tonu i dzień, który spędził w stajni, był jednym z nielicznych luźniejszych. Niemal codziennie "Pudzian" pojawia się na siłowni, gdzie przygotowuje się do kolejnych wyzwań w MMA. Federacja KSW poinformowała ostatnio, że w swoim kolejnym starciu były mistrz świata strongmanów stanie naprzeciwko senegalskiego Bombardiera. Panowie mieli walczyć już wcześniej, ale wtedy potężny przeciwnik Polaka nabawił się problemów żołądkowych i nie mógł podjąć rękawicy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze