Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski przestał to ukrywać. Wyjawił, ile tak naprawdę zarabia w KSW. Można się nieźle zdziwić

2022-05-25 11:54

Mariusz Pudzianowski już niebawem stoczy kolejną walkę w KSW. Tym razem jego rywalem będzie Michał Materla. Pojedynek przykuwa uwagę tysięcy kibiców mieszanych sztuk walki w Polsce, bo na przeciw siebie staną dwie legendy tej dyscypliny sportu. W związku z dużym zainteresowaniem walką, Mariusz Pudzianowski udziela sporej liczby wywiadów. W jednym z nich zdradził, ile tak naprawdę zarabia w KSW.

Niekiedy aż trudno uwierzyć, że od debiutu Mariusza Pudzianowskiego w mieszanych sztukach walki minęło prawie trzynaście lat. Sam zawodnik przyznawał często, że miała być to przygoda na chwilę, ale zdecydowanie się przedłużyła. Na razie nic nie wskazuje na to, aby Pudzian miał kończyć ze sportem i zapewne stoczy jeszcze parę walk.

Rodzina Marcina Najmana się powiększyła. Pochwalił się świetnymi wieściami

Mariusz Pudzianowski zarobki. Zawodnik KSW zdradził prawdę

Ta najbliższa będzie miała miejsce na KSW 70, które odbędzie się 28 maja w Łodzi. Włodarze polskiej federacji MMA postawili przed Pudzianowskim nie lada wyzwanie, bo zmierzy się z Michałem Materlą. "Cipao" to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w KSW. Sam fakt, że był mistrzem wagi średniej, mówi sam za siebie.

Niepojęte, co Mariusz Pudzianowski zrobił ze sobą przed walką Pudzian - Materla na KSW 70! Zdębiejecie, jest się czym chwalić

Dla Pudzianowskiego może być to bardzo trudny sprawdzian, ale jak wiadomo, były strongman nie boi się niczego. Jego pojedynek z Materlą cieszy się dużym zainteresowaniem. Z tego względu Pudzian został zaproszony m.in. do Kanału Sportowego. W rozmowie z Mateuszem Borkiem przewinął się również temat pieniędzy.

Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?

Ile Pudzianowski zarabia w KSW? Sam ujawnił sumę

Przyjmuje się, że konkretnych sum, jakie zarabiają zawodnicy się nie ujawnia. Pudzianowski postanowił jednak zdradzić, jakie kwoty wpływają na jego konto z organizacji. - Naprawdę dobrze nam się pracuje i nie jest to żadna tajemnica, że są to sześciocyfrowe rachunki. Więc ja na KSW nie narzekam, bardzo dobrze nam się pracuje już 13 lat i nigdy nie mieliśmy kłopotów finansowych - powiedział Pudzianowski.

Mateusz Borek nie zamierzał jednak szybko rezygnować z tematu i dopytywał o tę kwestię zawodnika. - To jest sześć cyfr, czy sześć zer po jakiejś cyfrze? - pytał dziennikarz. - Sześć zer po jakiejś cyfrze - odpowiedział Pudzian, co wskazywałoby na to, że dzięki walkom zarabia kwoty równe bądź większe niż milion złotych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze