Marcin Najman i Julita Najman

i

Autor: Instagram Marcina Najmana Marcin Najman i Julita Najman

Rodzina Marcina Najmana się powiększyła. Zdjęcie mówi wszystko, zawodnik MMA-VIP pochwalił się świetnymi wieściami

2022-05-25 9:37

Marcin Najman wzbudza ogromne emocje wśród kibiców. Jedni go kochają, a inni nienawidzą. Mimo to, wszystkie posty i informacje publikowane przez "El Testosterona" są szeroko komentowane przez fanów i antyfanów. Najman za pośrednictwem Instagrama pochwalił się informacją, którą trudno krytykować. Powiększyła mu się rodzina!

Marcin Najman to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w polskim sporcie. Były zawodowy pięściarz i zawodnik MMA, a dziś po prostu entuzjasta sportu wzbudza emocje tak duże, jak niewielu innych czynnych sportowców. "El Testosteron" często komentuje sytuację na świecie albo bieżące wydarzenia ze sportu. Nie boi się przy tym gorzkich ocen, które nie podobają się większości internautów. Teraz jednak przekazał wieści, za które niemal nikt go nie krytykował. Rodzina Najmana się powiększyła!

NIE PRZEGAP! Marcin Najman odkrył w sobie kolejny talent i rozłożył internautów na łopatki! To po prostu trzeba zobaczyć, hit

Marcin Najman sprawił sobie pieska

Organizator i zawodnik gali MMA-VIP pochwalił się na Instagramie zdjęciem nowego członka rodziny Najmanów. I trzeba przyznać, że ten jest po prostu przesłodki. Malutki piesek przypomina malutką chmurkę. - Nowy domownik Daisy - napisał w mediach społecznościowych. 

Marcin Najman opublikował fotografię, jak najprawdopodobniej karmi małego pieska. Urocza fotografia spodobała się internautom, którzy zostawili wiele polubień pod jego wpisem.

NIE PRZEGAP! To zdjęcie nie zostawia wątpliwości! Mamed Khalidov dał jasny przekaz, jest odpowiedź szefa KSW

Sonda
Masz psa?

Marcin Najman - OSIĄGNIĘCIA

Marcin Najman ma za sobą 22 występy w zawodowych ringach w boksie. Wygrywał 15-krotnie, dziewięć razy przez nokaut. Występował także w MMA, gdzie zanotował dziewięć występów, trzykrotnie schodząc z ringu jako triumfator. Był pretendentem do pasa międzynarodowego mistrza Polski w wadze ciężkiej. W 2016 roku został mistrzem Europy organizacji WKU w K-1.

Kulisy FAME MMA 14
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze