pudzian vs mamed

Mariusz Pudzianowski ujawnił szczegóły rozmowy z Mamedem Khalidovem przed KSW 77! "Tak sobie obiecaliśmy..." [WIDEO]

2022-12-16 10:06

Mariusz Pudzianowski zalicza się do grona tych zawodników MMA, którzy raczej rzadko wchodzą w konflikt ze swoimi rywalami i większość pojedynków ma dla niego przede wszystkim wymiar sportowy. Nie inaczej jest przed jego walką z Mamedem Khalidovem. Okazuje się, że ikony federacji KSW już mają ambitne plany na to, co będą robić po zakończeniu gali XTB: KSW 77

Walki z udziałem Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova zawsze rozgrzewają fanów polskiego MMA do czerwoności i trudno się dziwić, że starcie Pudzian - Kahlidov odbija się tak szerokim echem, chociaż jeszcze kilka dni temu Mamed Khalidov obawiał się, że do walki wieczoru gali XTB: KSW 77 w ogóle nie dojdzie. Wszystko się jednak wyjaśniło i gwiazdorzy federacji KSW mogli w spokoju przygotować się do starcia. Okazuje się, że przed nadchodzącą walką Pudzianowski i Khalidov zawarli dżentelmeńską umowę, która pokazuje, jak wielkim szacunkiem darzą się nawzajem, bowiem po zakończeniu rywalizacji panowie mają zamiar spotkać się prywatnie. 

Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov mają ambitne plany po gali XTB: KSW 77! "Pudzian" wszystko opowiedział

- Jesteśmy akurat na takim poziomie, że mam szacunek do Mameda, a Mamed ma szacunek do mnie (...), ale wchodzimy do klatki i jest to wróg numer jeden. Tak sobie obiecaliśmy, że po zakończeniu tej gali idziemy sobie na pizzę i soczek sobie wypić. - zdradził na konferencji przed galą XTB: KSW 77 Mariusz Pudzianowski. Zobaczcie całą rozmowę z "Pudzianem" przed jego walką z Khalidovem, zaglądając do materiału wideo poniżej! Gal XTB: KSW 77 już w najbliższą sobotę 17 grudnia. 

Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Mariusz Pudzianowski UJAWNIŁ szczegóły rozmowy z Mamedem! "TAK SOBIE OBIECALIŚMY..." | KSW 77
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany