Mariusz Pudzianowski

i

Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SE/ EAST NEWS Mariusz Pudzianowski

Wyjątkowe nagranie

Mariusz Pudzianowski wspomina swoje ogromne osiągnięcia. Nikt jeszcze tego nie powtórzył, historyczny wyczyn

2022-09-01 16:15

Mariusz Pudzianowski może być inspiracją dla wielu sportowców. 45-latek wciąż jest aktywnym sportowcem, a do tego zarobione w trakcie kariery pieniądze stara się mądrze inwestować. Warto pamiętać, że zanim stał się legendą KSW i polskiego środowiska mieszanych sztuk walki, Mariusz Pudzianowski bił rekordy w zawodach strongman. Rekordy, które do dziś nie zostały pobite.

Całkiem niedawno Mariusz Pudzianowski odniósł niedawno jedno z najbardziej spektakularnych oraz najważniejszych zwycięstw w swojej karierze w MMA. 45-latek efektownie znokautował Michała Materlę, byłego mistrza KSW w wadze średniej. Już teraz pewne jest, że „Pudzian” na zawsze wpisał się w historię KSW oraz mieszanych sztuk walki w Polsce. Pudzianowski lubi jednak wspominać nie tylko swoje wielkie walki, ale także triumfy sprzed wejścia do świata MMA. A jest co wspominać, bowiem w przeszłości sięgał po największe sukcesy w zawodach strongman. Niedawno wspominał ustanowiony przez siebie rekord, którego do tej pory nikt nie pobił.

Mariusz Pudzianowski wściekły! Sfingowali jego śmierć, padły ostre słowa!

"Bombardier" chce rewanżu z "Pudzianem" po zbiciu "Stiflera" na PRIME MMA 2!

Mariusz Pudzianowski wciąż wyznacza standardy, choć minęło wiele lat

„Pudzian” treningi siłowe zaczął bardzo wcześniej, już jako nastolatek, pod okiem swojego taty. Potem zaczął brać udział w zawodach i radził sobie coraz lepiej, aż na dobre zadomowił się w światowej czołówce strongman, a następnie zdominował tę rywalizację. W strongmanach zadebiutował w 1999 roku, a już trzy lata później sięgnął po pierwszy tytuł mistrza świata. Sukces ten powtórzył jeszcze czterokrotnie (w 2003, 2005, 2007 i 2008 roku).

FAME MMA odtrąbiło wielki sukces! Wiemy, jak sprzedała się gala FAME 15, to robi ogromne wrażenie

Zobacz, jakim majątkiem może pochwalić się Mariusz Pudzianowski! Szczegóły w galerii poniżej:

Oczywiście, zdobywał także wiele nagród za zawody na całym świecie, ale to właśnie zdobyte przez niego mistrzostwa świata imponują najbardziej. Jedną z przyczyn jest fakt, że do tej pory żadnemu innemu zawodnikowi nie udało się sięgnąć po mistrzostwo aż pięciokrotnie! – Zobacz jak zdobywałem 5 tytułów WSM (World's Strongest Man) w 6 minutowym skrócie video. Do dzisiaj jeszcze nikt nie zdobył ich 5 razy! – napisał Pudzianowski na Intagramie, publikując wspomniane nagranie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze