Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka

i

Autor: Sebastian Wielechowski

Od razu się uśmiechnął

Mariusz Pudzianowski wspominał smakołyki z dzieciństwa. Gdy usłyszał pytanie o to, od razu zaświeciły mu się oczy. To gotowała mu mama

2023-06-02 7:51

Mariusz Pudzianowski szykuje się do najważniejszego pojedynku w ostatnim czasie. Na gali Colosseum 2 na Stadionie Narodowym, "Pudzian" zmierzy się z Arturem Szpilką. Emocji z pewnością nie zabraknie. Z okazji Dnia Dziecka Pudzianowski został zapytany przez dziennikarzy o swoje wspomnienia z dzieciństwa. Od razu zaświeciły mu się oczy. Tym rarytasem uwielbiał się zajadać!

Mariusz Pudzianowski stanie przed jednym z największych wyzwań w swojej sportowej karierze. "Dominator" wejdzie do klatki na gali KSW: XTB Colosseum 2 na Stadionie Narodowym i zmierzy się z Arturem Szpilką. Pojedynek pełnoprawnego już zawodnika MMA z byłym pięściarzem, który dopiero raczkuje w formule mieszanych sztuk walki rozgrzewa publiczność do czerwoności.

Artur Szpilka może poblednąć po tych informacjach o Mariuszu Pudzianowskim! Tuż przed Colossum 2, KSW o tym przypomniało

Mariusz Pudzianowski wspomniał smakołyki z dzieciństwa. Aż oczy się zaświeciły!

W czwartek 1 czerwca Mariusz Pudzianowski pojawił się na spotkaniu prasowym z dziennikarzami i odpowiedział na kilka pytań. Jedno z nich dotyczyło Dnia Dziecka i wspomnień "Dominatora" sprzed lat, a konkretnie tego, co najbardziej lubił jeść jako maluch.

Pudzianowskiemu od razu zaświeciły się oczy. Widać, że najwyraźniej wspomina ten czas z dużym rozrzewnieniem.

- Preferuję od dzieciństwa kuchnię polską. Nie może być inaczej niż bigos. Zawsze, co sobota mama piekła prodiż ciasta - murzynek czy coś innego. Na czterech wielkich chłopów szła do sąsiada po kankę mleka 10-litrową, wstawiała prodiż i weekend zaczynaliśmy - mówił z uśmiechem.

O której godzinie XTB KSW Colosseum 2?

Kim Mariusz Pudzianowski chciał zostać jako dziecko?

Mariusz Pudzianowski przyznał też, kim chciał zostać jako młoda osoba i od razu przyznał, że nic by nie zmienił w swoim życiu.

- Nic bym nie zmienił. Synonim prawdziwego faceta: być wielkim, silnym jak słoń. Udało mi się tego dokonać! Powiem nieskromnie. Przez 10 lat spotykałem się z setką najsilniejszych facetów. Potem zostało ich dziesięciu, a na koniec, nieskromnie powiem, tylko jeden - dodał Pudzianowski.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze