Mariusz Pudzianowski

i

Autor: YouTube ZRZUT EKRANU / KSW Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski wypowiedział się na temat końca kariery. Kibice mogą być z szokowani, powiedział o tym wprost

2022-05-24 11:56

Mariusz Pudzianowski był największą polską gwiazdą zawodów strongman, a później został jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w naszym kraju. Choć nigdy nie miał okazji walczyć o mistrzostwo federacji KSW, to stał się prawdziwą legendą i jednym z największych symboli tej organizacji. Fani obawiają się, że 45-letni zawodnik może lada chwila zakończyć swoją karierę. Na ten temat Mariusz Pudzianowski postanowił wypowiedzieć się na łamach

Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 70, na której walką wieczoru, będzie starcie dwóch zawodników o niebagatelnym wpływie na rozwój KSW oraz całego MMA w Polsce. Naprzeciw siebie staną Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Dla Pudziana będzie to jedna z najtrudniejszych walk w ostatnich latach, bowiem dawno już nie mierzył się z zawodnikiem o takim doświadczeniu w zawodowym uprawianiu MMA. Choć jego poprzedni pojedynek, w którym mierzył się z Serignem Ousmanem Dią, na papierze wyglądał efektownie, to zakończył się już w 18 sekundzie starcia, gdy Pudzian znokautował dużo mniej doświadczonego zapaśnika z Senegalu. Teraz sytuacja się odwraca – to Mariusz Pudzianowski jest większy od rywala, ale ma mniej doświadczenia, choć w tym wypadku obie te różnice nie są tak duże. Czy to może być ostatnia walka Pudziana, na zwieńczenie jego kariery? PO słowach byłego strongmana można w to wątpić.

Mariusz Pudzianowski zawalczy w FAME MMA? Zdradził kulisy spotkania z Wojtkiem Golą, wszystko jasne

Mariusz Pudzianowski wprost o końcu kariery. Wskazał ważny szczegół

W ostatnich miesiącach temat końca kariery był często podnoszony w mediach. Sam Mariusz Pudzianowski zabierał głos w tym temacie, jednak brakowało konkretów – wciąż mówił, że jest gotowy na kolejne wyzwanie, choć zdawało się, że dużo ich nie będzie. Wielu fanów chciałoby zobaczyć jego starcie z Mamedem Chalidowem, ale najpierw Pudzian musi zmierzyć się z Materlą. Co będzie dalej? Okazuje się, że Mariusz Pudzianowski końca kariery na tę chwilę… nie przewiduje! Pudzianowski opowiedział o tym w materiale KSW, w którym wymienia najważniejsze momenty swojej kariery.

Gorące face-to-face przed High League 3! Musiała interweniować ochrona. Zobacz wideo

 – Dotarło do mnie „Mariusz ty już masz 20 walk, bijesz się w MMA już 10 lat”. To miała być przygoda, która potrwa góra 2-3 razy. Tak jak obecnie jest we freak-fightach, że ktoś ma umowę na tyle i kończy przygodę. A tutaj "Pudzian" został w MMA trzynaście lat i końca nie widać, bo kontuzji nie ma. Na dzień dzisiejszy bawię się tym sportem. Ja już nic nie muszę, tylko mogę. Mogę się bawić tym sportem i dawać kibicom sporo emocji. Nikt nie wie, na co jeszcze tego starego Pudziana stać – powiedział Pudzianowski w wideo opublikowanym na kanale KSW na YouTube.  Były strongman wskazał, że kluczem do kontynuowania kariery jest brak poważniejszych urazów. Można więc sądzić, że póki będzie zdrowy i będzie czerpał przyjemność z walk, to kariery nie skończy. A kiedy to nastąpi, nie wie tego nawet sam Pudzianowski.

Juras typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70 | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze