Mariusz Pudzianowski i Wojtek Gola

i

Autor: Instagram Wojtka Goli Mariusz Pudzianowski i Wojtek Gola

Mariusz Pudzianowski zawalczy w FAME MMA? Zdradził kulisy spotkania z Wojtkiem Golą, wszystko jasne

2022-05-23 22:21

Zdjęcie Wojtka Goli z Mariuszem Pudzianowskim rozgrzało internet i wywołało wielkie poruszenie. Czy legendarny "Dominator" zawalczy w FAME MMA? Plotek nie brakowało, a wymowne komentarze gwiazd FAME sprawiały, że kibice czekali na ogłoszenie zawodnika. W programie "Hejt Park" na antenie Kanału Sportowego Pudzianowski powiedział, czy zawalczy dla tej organizacji. Zdradził też kulisy spotkania z Wojtkiem Golą.

Mariusz Pudzianowski to jedna z ikon polskiego MMA. Nie ma wątpliwości, że bez niego sporty walki w naszym kraju byłyby w zupełnie innym miejscu niż są obecnie. "Pudzian" jest legendą organizacji KSW, dla której stoczył już ponad 20 pojedynków. Na KSW 70 zmierzy się z Michałem Materlą w historycznym superfighcie. Drugi zawodnik rankingu kategorii ciężkiej stoczy jeden z najtrudniejszych pojedynków w swojej karierze. Jednak tuż przed pojedynkiem kibice rozpoczęli poważną dyskusję. Czy "Pudzian" nie zamieni klatki KSW na pole walk w... FAME MMA? Wszystko za sprawą zdjęcia z Wojtkiem Golą, jednym z szefów organizacji. Tylko emotikona bicepsa znalazła się w opisie fotografii, ale zagadkowe komentarze Pudzianowskiego i gwiazd FAME MMA sprawiły, że kibice uwierzyli, że "Dominator" trafi do freakowej organizacji.

Pudzianowski w FAME MMA? Jest stanowczy komentarz

Całą sprawę w programie "Hejt Park" z Mateuszem Borkiem skomentował sam Pudzianowski. - Nie muszę mieć umowy z KSW. U mnie słowo jest, że jak mówię, że jestem to jestem. Usiąść i porozmawiać mogę sobie z każdym na różne tematy - zaczął wywód były mistrz świata strongmanów.

NIE PRZEGAP! Wielkie wyróżnienie dla Mateusza Gamrota w UFC? Doczekał się wyjątkowego momentu! Świetne wieści

Sprawa na ten moment jest jasna. Pudzianowski jest zawodnikiem organizacji KSW i tylko dla niej toczy pojedynki. - Przypadkowo zrobiłem zdjęcie z Wojtkiem Golą. Spytał, czy może wrzucił i powiedziałem, że tak, bo to tylko normalne zdjęcie. On jest związany z FAME MMA, to od razu pojawiły się domysły, czy nie przechodzę tam. Nie, nie odchodzę do FAME MMA - komentuje Pudzianowski.

Juras typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70 | Andrzej Kostyra

Czy Pudzianowski chciałby zawalczyć w FAME MMA w przyszłości?

Mariusz Pudzianowski nie zamyka sobie jednak żadnej z dróg i mówi wprost, że nie wie, co przyniesie los za rok, dwa czy trzy lata. - Wojtek Gola spytał, czy kiedyś byłaby możliwość. Kto wie, co będzie za 4-5 lat. Na dziś pracuję z KSW i jest mi dobrze - zamyka temat.

Zobacz także: Wielki rewanż na KSW 70! Poprzedni werdykt wywołał kontrowersje, zmieniono wynik

Kiedy gala KSW 70?

W walce wieczoru gali KSW 70 Michał Materla zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Transmisja gali tylko na platformie streamingowej Viaplay.pl. Relacja z KSW 70 na Sport.se.pl. Gala odbędzie się w sobotę, 28 maja.

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze