Mateusz Gamrot

i

Autor: UFC Fight Pass / ZRZUT EKRANU Mateusz Gamrot

Wielkie wyróżnienie dla Mateusza Gamrota w UFC? Doczekał się wyjątkowego momentu! Świetne wieści

2022-05-23 18:11

Czy Mateusz Gamrot w końcu doczekał się wielkiego wyróżnienia w organizacji UFC? Wszystko na to wskazuje. Polak po kontrowersyjnym potknięciu w pierwszej walce, idzie jak burza w górę rankingu kategorii lekkiej. "Gamer" jest coraz bardziej doceniany przez największą federację MMA na świecie. Pojawiające się wieści tylko to potwierdzają.

Mateusz Gamrot doczekał się wielkiego wyróżnienia? Wszystko na to wskazuje! Notowania Polaka w największej organizacji MMA na świecie ciągle rosną. "Gamer" znajduje się w rankingu naszpikowanej gwiazdami kategorii lekkiej. Według niepotwierdzonych i nieoficjalnych doniesień, Polak może teraz po raz pierwszy zaliczyć walkę wieczoru w UFC. Na to wskazywać mają słowa jego najbliższego przeciwnika. Arman Carukjan to nadchodzący rywal, z którym Gamrot zmierzy się pod koniec czerwca. Najprawdopodobniej będzie to main event! 

Zobacz także: Stało się! Mateusz Gamrot potwierdził kolejną walkę w UFC! Na to starcie czekały tysiące, będzie hit

Mateusz Gamrot z walką wieczoru w UFC?

Arman Carukjan ma być nadchodzącym rywalem Mateusza Gamrota i wiele wskazuje na to, że starcie może potrwać aż pięć rund. W rozmowie z MMA News wyznał to sam Ormianin. - Prawdopodobnie to będzie walka wieczoru. Mój menedżer powiedział, że musuzę być gotowy na pięć rund - cytuje go portal Lowking.pl.

Obaj zawodnicy mierzą bardzo wysoko. Już wcześniej "Gamer" zapowiadał, że jego celem jest mistrzostwo organizacji UFC. - Wchodzę w najlepszy okres w karierze. Jestem głodny sukcesu! To, co najlepsze dopiero przed nami. Całe życie wierzyłem, że mogę zostać mistrzem UFC. Teraz wiem, że w przyszłości to się stanie - zapewniał.

NIE PRZEGAP! Mistrz Ziółkowski będzie bronił pasa KSW w Toruniu. Hitowe starcie już 18 czerwca na KSW 71

Mateusz Gamrot przed walką na UFC z Ferreirą: Będą fajerwerki
Sonda
Kto wygra walkę Mateusz Gamrot - Arman Carukjan
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze