Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram Mariusza Pudzianowskiego Mariusz Pudzianowski

Nic się nie ukryło

Mariusz Pudzianowski zupełnie się z tym nie krył. Tak wyglądały jego urodziny, dwie duże butelki na stole

2023-02-09 10:03

Mariusz Pudzianowski niezmiennie pozostaje jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Ostatnio miał powody do świętowania, bo we wtorek obchodził 46. urodziny. Zawodnik KSW znany jest ze sportowego trybu życia i raczej stroni od alkoholu. Nie inaczej było w jego wyjątkowym dniu, choć jak to Pudzianowski, pokusił się o żart w mediach społecznościowych i pokazał, jak wyglądało świętowanie urodzin.

Wydawać się może, że sportowa kariera Mariusza Pudzianowskiego trwa od zawsze. Wielu zawodników w jego wieku od dawna jest na sportowej emeryturze, ale nie siłacz z Białej Rawskiej. "Pudzian" nie ma dość wyzwań i wciąż chce dążyć do sukcesów. A że pozostaje w wyjątkowej formie, nikogo nie trzeba przekonywać. Fani z niecierpliwością czekają na jego kolejny pojedynek w mieszanych sztukach walki.

Mariusz Pudzianowski tak świętował urodziny. Dwie duże butelki

Dużo mówi się o tym, że Pudzianowski skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką, ale wciąż nie ma oficjalnego terminu tego starcia. Na razie "Pudzian" mógł skupić się na sprawach osobistych. We wtorek miał powody do świętowania, bo obchodził 46. urodziny. - Żeby nie było, dzisiaj na grubo idę. Grubo dzisiaj będzie, impreza na całego. Trening skończony, dzień zakończony - mówił Pudzianowski na Instastories. Później dołączył zdjęcie zastawionego stołu. Pojawiły się na nim nawet dwie butelki, ale jak wiadomo Pudzianowski stroni od alkoholu i były to butelki bezalkoholowego szampana dla dzieci Piccolo. Na stole znalazły się również owoce, czy dzbanek z herbatą.

Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/pudzianofficial
Mateusz Murański nie żyje.
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany