Ale metamorfoza

Mariusz Pudzianowski zmienił się nie do poznania. 46-latek był nabity mięśniami, a teraz... Niebywała metamorfoza

2023-02-07 13:06

Ile lat będzie w stanie jeszcze walczyć? Mariusz Pudzianowski skończył 46 lat i na razie nawet nie myśli o zakończeniu kariery. Wciąż mówi o potencjalnych pojedynkach dla organizacji KSW. Pudzianowski zmienił się kompletnie nie do poznania przez lata. Jak wyglądał za czasów startów w strongmanach, a jak prezentuje się dzisiaj? Zobacz zdjęcia przemiany Pudziana w naszej galerii.

Mariusz Pudzianowski to jedna z ikon polskiego sportu. Pudziana także nie odpuszcza jednak pędzący czas. 7 lutego 2023 roku były strongman obchodzi swoje urodziny. Sportowiec z Białej Rawskiej skończył już 46 lat. Przez blisko dwie ostatnie dekady przeszedł ogromną metamorfozę. Potężne mięśnie zmalały, czego nie można powiedzieć o jego sile. Pudzianowski wciąż jest ogromny, ale jego sylwetka zmieniła się nie do poznania.

Tak wygląda ojciec Mariusza Pudzianowskiego. W końcu pokazał się publicznie. Uderzające podobieństwo

Zobacz zdjęcia, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski w galerii poniżej.

Mariusz Pudzianowski - bilans walk, osiągnięcia w MMA

Mariusz Pudzianowski stoczył 26 walk w formule MMA. Wygrywał siedemnastokrotnie, ale ostatnio zaliczył porażkę z Mamedem Khalidovem. Była to jego ósma klęska w karierze - wcześniej przegrywał m.in. z Marcinem Różalskim, Szymonem Kołeckim czy Karolem Bedorfem.

Mariusz Pudzianowski wyzwany do walki! Zaskakująca propozycja, to będzie jego kolejny rywal?

Pięciokrotnie zostawał mistrzem świata strongmanów. Mariusz Pudzianowski ma na koncie także sześć tytułów mistrza Europy. W 2009 roku zadebiutował w organizacji KSW.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Najnowsze