Jak dwie krople wody

Tak wygląda ojciec Mariusza Pudzianowskiego. W końcu pokazał się publicznie. Uderzające podobieństwo

2023-01-15 16:03

Mariusz Pudzianowski dzięki swoim osiągnięciom sportowym zyskał sympatię tysięcy, a nawet milionów kibiców w Polsce. Jego występy w oktagonie wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co było widać choćby po ostatniej gali KSW. Mimo wszystko Pudzianowski stara się chronić swoją prywatność. Między innymi jego rodzice rzadko pojawiają się w mediach. Teraz wyjątek zrobił Wojciech Pudzianowski, ojciec zawodnika KSW. Podobieństwo między synem a ojcem jest wręcz uderzające.

Mariusz Pudzianowski na sportowej scenie występuje już od dekad. Największe sukcesy odnosił rzecz jasna w zawodach strongmanów, gdzie święcił kolejne triumfy i przez wiele lat był nie do pokonania. Nie można jednak zapominać, że swoich sił próbował również w rugby, a trwającym etapem kariery są występy w mieszanych sztukach walki. Pudzianowski błyskawicznie został jedną z największych gwiazd KSW i w wielu walkach potwierdza swoją wartość.

Tak wygląda ojciec Mariusza Pudzianowskiego. Są jak dwie krople wody

Dzięki tak bogatej karierze sportowej Pudzianowski zdobył sobie sympatię milionów kibiców. W social mediach obserwuje go ponad pół miliona użytkowników, a sam Pudzian jest bardzo aktywnym użytkownikiem tego typu portali. Mimo wszystko raczej stara się chronić swoją prywatność. W mediach rzadko pojawiają się również jego rodzice. Wyjątkiem jest program "Tytani KSW" emitowany na platformie Viaplay.pl.

W jednym z odcinków, który poświęcony był przygotowaniom Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego pokazał się ojciec byłego strongmana. Wojciech Pudzianowski zdradził, że jego syn zawsze był ambitny i gdy postawił sobie jakiś cel, mocno dążył do jego realizacji. I trzeba przyznać, że Mariusz Pudzianowski jest niebywale podobny do swojego ojca, co zobaczycie w galerii.

Artur Szpilka komentuje walkę Pudzianowski - Khalidov | Andrzej Kostyra

Czym jeżdżą Iga Światek i Robert Lewandowski? Jaką markę cenią Radwańska i Ronaldo?

Zaglądamy do garaży gwiazd sportu. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze