Marta „Linkimaster” Linkiewicz

i

Autor: Instagram/famemmatv Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Marta Linkiewicz gorąca niczym gejzer! Gwiazda Fame MMA pokazała intymną część ciała, przykryła się tylko ręką

2021-06-24 21:24

Marta Linkiewicz po raz kolejny zadziwiła fanów! Gwiazda Fame MMA, która ostatnimi czasy pokonała w oktagonie narzeczoną Artura Szpilki - Kamilę Wybrańczyk, wróciła do wrzucania prowokujących zdjęć na swoich mediach społecznościowych. Tym razem, influencerka rozgrzała fanów do czerwoności. A wszystko za sprawą wyjątkowo ponętnego zdjęcia, na którym pokazała intymną część ciała, przykrytą wyłącznie ręką. Gorące zdjęcie stało się prawdziwym hitem Instagrama.

Marta Linkiewicz nie przestaje szokować! Gwiazda Fame MMA, która ma za sobą bardzo udaną walkę z Kamilą Wybrańczyk, postanowiła pokazać fanom na Instagramie wyjątkowo ostre zdjęcia. Nie da się ukryć, że influencerka uwielbia kontrowersje i tym razem także nie zawiodła swoich ulubieńców. Tym razem, Linkimaster, postanowiła przekroczyć granicę i pokazała intymną część ciała, przykrywając ją jedynie ręką. 

Rewelacja Euro 2020 na celowniku giganta! Media mówią o transferze, grube miliony na stole

Marta Linkiewicz szokuje widzów. Gwiazda Fame MMA pokazuje gołe ciało

O tym, że Marta Linkiewicz lubi pokazywać swoje ciało, mogliśmy się przekonać nie raz. Gwiazda, która zasłynęła swoimi opowieściami o seksie grupowym z grupą hip-hopową Rae Sremmurd, bardzo chętnie pokazuje swoje intymne zdjęcia na mediach społecznościowych, wzbudzając wielkie emocje wśród jej obserwatorów. Tym razem, Linkiewicz postanowiła pójść o krok dalej i pokazała nagą cześć ciała, którą przykryła ręką. Tak gorąca fotografia z miejsca stała się hitem internetu, a sama Linkiewicz udowodniła, że nie zamierza przestawać z robieniem kontrowersji wokół swojej osoby. Jej najnowsza publikacja bez wątpienia rozgrzeje serce niejednego fana Fame MMA.

Gwiazda Googlebox zszokowała fanów, Powiedziała o gołych zdjęciach Justyny Żyły, w internecie zawrzało

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia

Marta Linkiewicz została zasypana komplementami

Gwiazda Fame MMA, po publikacji swojego zdjęcia, mogła liczyć na wielki odzew ze strony fanów, którzy prześcigają się z wypisywaniem komplementów pod postem na Instagramie. Aktywni w tej kwestii są przede wszystkim jej męscy miłośnicy, którzy nie mogą ukryć wielkiego wrażenia, jakie zrobiła na nich tak intymna fotografia.

- Prawziwy kociak - napisał jeden z fanów Marty Linkiewicz pod zdjęciem na portalu społecznościowym.

Najnowsze