Marta Linkiewicz pojechała po Wybrańczyk i Szpilce przed FAME MMA 10

i

Autor: YouTube/ KoloSEum Marta Linkiewicz pojechała po Wybrańczyk i Szpilce przed FAME MMA 10

Marta Linkiewicz padła ofiarą OBRZYDLIWEGO HEJTU. Wszystko przez najnowsze zdjęcia, posypały się WULGARYZMY [ZDJĘCIA]

2021-06-03 12:38

Marta Linkiewicz nie przestaje wzbudzać wielkich emocji. Gwiazda, która ostatnimi czasy pokonała Kamilę Wybrańczyk na oktagonie Fame MMA postanowiła wziąć udział w wyjątkowo odważnej sesji zdjęciowej w bikini. Sugestywne fotografie Linkimaster spodobały się jej publiczności, jednak część fanów miała wielkie wątpliwości względem makijażu, jaki ma na zdjęciach celebrytka. Linkiewicz dotknęła prawdziwa lawina hejtu, a wśród komentarzy umieszczonych na Instagramie nie brakuje wulgaryzmów.

Marta Linkiewicz jest postacią, obok której nie da się przejść obojętnie. Gwiazda Fame MMA znana jest także z różnorakich skandali obyczajowych, jak też z publikowania bardzo pikantnych zdjęć na swoich mediach społecznościowych. Ostatnimi czasy, celebrytka wzięła udział w sesji zdjęciowej na basenie, gdzie pokazywała dość sugestywne pozy. Niestety, tym razem Linkiewicz spotkała się z falą hejtu. Wszystko przez makijaż, w jakim wystąpiła zawodniczka federacji freak-fight.

Kamil Stoch powiedział o PIENIĄDZACH. Nie pozostawił żadnych wątpliwości, każdy powinien zapamiętać te słowa !

Marta Linkiewicz ofiarą hejtu! Wszystko przez makijaż

Linkiewicz, korzystając z fali popularności po swojej ostatniej wygranej na Fame MMA wróciła do publikowania odważnych zdjęć w internecie. Celebrytka tym razem postawiła na dość odważną sesję nad basenem. Półnaga Linkimaster pozowała w sugestywnych pozach z dwoma piłkami, ale nie to przykuło największą uwagę internautów. Wielkie wzbudzenie wywołał makijaż na twarzy zawodniczki MMA, który zdaniem części internautów, w ogóle nie pasuje do wizerunku skandalistki. W komentarzach nie brakuje ciętych ripost i wulgaryzmów. Chyba nawet sama Marta Linkiewicz nie spodziewała się, że wywoła aż tak negatywne emocje. Trzeba przyznać, że takiego potoku wulgaryzmów i uszczypliwości nie widzieliśmy od bardzo dawna.

Marta Linkiewicz szaleje z kolejnym seksownym zdjęciem! Półnaga gwiazda FAME MMA trzyma dwie, WIELKIE KULE [ZDJĘCIE]

Raport z Opalenicy. Sousa i Bereszyński to najwięksi optymiści

Linkiewicz na celowniku fanów. Masa wulgaryzmów pod jej zdjęciem

Jedna z fanek zauważyła, że Linkiewicz została umalowana w sposób, który ją postarza o wiele lat. Ze zdaniem obserwatorki zgodziło się ponad 400 internautów.

- Bardzo mi się podobają zdjęcia oprócz makijażu, bo makijaż wygląda jak takiej 75-letniej pani Gosi. - czytamy w komentarzach

Inna z miłośniczek wojowniczki Fame MMA była jednak o wiele mniej wybredna w słowach i stwierdziła, że Marta Linkiewicz wygląda, jakby "s*********** z pożaru".

- Figura boska, ale niestety przez ten „makijaż” wyglądasz jakbyś s********** pożaru - twierdzi internautka.

Najnowsze