Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram/Marta Linkiewicz Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz zdjęła koszulkę i zrobiło się nam upalnie. Nie miała na sobie nawet cienia bielizny, mamy zdjęcie

2022-03-14 15:48

Marta Linkiewicz postanowiła po raz kolejny zaszokować fanów swoich mediów społecznościowych. Celebrytka, znana z występów w federacji FAME MMA, postanowiła odsłonić swoje ciało i pokazać się całkowicie bez bielizny. Jej gorące zdjęcie trafiło do internetu i stało się prawdziwą sensacją. Ta fotografia potrafi rozgrzewać.

Marta Linkiewicz zadziwia po raz kolejny. Celebrytka, która już nie raz szokowała swoimi wyjątkowo odważnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, postanowiła pójść o krok dalej i tym razem pokazać zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją bez koszulki. Jakby tego było, gwiazda nie miała na siebie stanika. Mamy fotografię, która naprawdę potrafi rozgrzać zmysły.

Zbigniew Boniek przypuścił bezpardonowy atak. Mocno uderzył we właściciela Wisły Kraków, zrobiło się ostro

Marta Linkiewicz uwielbia szokować. Już nie raz pokazywała uroki swojego ciała

Kariera Marty Linkiewicz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych w polskim show-biznesie i w świecie sportów walki. Lata temu, celebrytka przyznała się do uprawiania grupowego seksu z grupą muzyczną Rea Srummurd, co wzburzyło opinię publiczną. Dzięki zdobyciu popularności, Linkiewicz pojawiła się w oktagonach Fame MMA i można dziś powiedzieć, że jest jedną z największych gwiazd federacji freak-fightu. Kontrowersje wokół jej osoby jednak nie gasną, a ona sama niekiedy uwielbia podzielić się wyjątkowo gorącymi zdjęciami, prezentującymi jej nagie ciało. Tym razem nie było inaczej.

Zdjęcie roznegliżowanego Mariusza Pudzianowskiego trafiło do sieci! Było gorąco, pot lał się strumieniami

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10

Linkiewicz pokazała się bez stanika. Zdjęcie stało się prawdziwym hitem

Na najnowszej publikacji Linkiewicz w internecie możemy zobaczyć, jak gwiazda oktagonów pozuje bez koszulki, przysłaniając swoje piersi wyłącznie rękoma. Zdjęcie z Linkiewicz stało się prawdziwym hitem internetu i już teraz "polubiło je" aż 34 tysiące użytkowników portalu społecznościowego Instagram. Jak widać, Marta Linkiewicz jeszcze nie raz będzie chciała nas wszystkich zaskoczyć.

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Najnowsze