Mateusz Borek i Jan Błachowicz

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Mateusz Borek i Jan Błachowicz

Mateusz Borek typuje walkę Jana Błachowicza. Ważne słowa! [TYLKO U NAS]

2021-10-29 11:04

W sobotę w Abu Zabi Jan Błachowicz po raz drugi będzie bronić pasa mistrza UFC w wadze półciężkiej. Rywalem Polaka na gali UFC 267 będzie Glover Teixeira. Swoim typem na ten pojedynek podzielił się z nami Mateusz Borek.

Teixeira wygrał pięć ostatnich pojedynków w UFC i w pełni zasłużenie po raz drugi stanie przed szansą wywalczenia pasa mistrza tej organizacji w wadze półciężkiej. Na jego drodze stanie jednak Błachowicz, który jest nie tylko faworytem bukmacherów, ale też większości ekspertów.

W tej grupie jest również Mateusz Borek. Dziś w Kaliszu będziemy świadkami jubileuszowej gali MB Boxing Night 10, ale Borek także nie może się już doczekać pojedynku Błachowicza w Abu Zabi.

Ta deklaracja Jana Błachowicza rozejdzie się szerokim echem. Polak chce walki w Warszawie, szykuje się hit?

Sonda
UFC 267: Kto wygra walkę Błachowicz - Teixeira?

Jaki jest typ Borka na walkę wieczoru gali UFC 267?

- Będę się bał innych walk, tej się nie boję. Janek wygra! W ostatnim czasie wygrywa tylko spektakularnie i teraz będzie podobnie. Siadam w sobotę przed telewizorem, kibicuję Michałowi, Marcinowi i oczywiście Jankowi. Znam go jeszcze z występów między linami ringu KSW. To jest niesamowita przygoda, historia, która pokazuje, że w sporcie warto do końca wierzyć w siebie, bo był praktycznie pół walki od zwolnienia z UFC, a teraz po raz kolejny broni pasa - powiedział nam Borek w Kaliszu.

Sam Błachowicz nie ukrywa, że w przyszłości chciałby spróbować sił w królewskiej wadze ciężkiej. Kiedy to może nastąpić?

- Dopóki będzie trzymał pas, nigdzie się nie ruszy - zakończył Borek.

Najwybitniejszy polski ekspert MMA typuje walkę Jana Błachowicza na UFC 267 | Andrzej Kostyra

Mateusz Borek o TVP Boxing Night. Tę walkę chciałby zobaczyć!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze