Jan Błachowicz

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Jan Błachowicz chętny na rewanż z Israelem Adesanyą

Najwybitniejszy polski ekspert MMA typuje walkę Jana Błachowicza na UFC 267 | Andrzej Kostyra

2021-10-28 18:01

Jan Błachowicz już niedługo znów pojawi się w oktagonie, gdzie podczas gali UFC 267 po raz drugi w karierze będzie bronił swojego pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej najlepszej organizacji MMA na świecie. Pojedynek "Cieszyńskiego Księcia" z Gloverem Teixeirą wzbudzą wiele emocji i o wytypowanie wyniku walki Błachowicz - Teixeira pokusił się Bartłomiej Stachura, jeden z najwybitniejszych ekspertów MMA w Polsce.

Walki Jana Błachowicz w UFC zawsze cieszą się ogromną popularnością, a odkąd Polak sięgnął po pas mistrzowski wagi półciężkiej, wielu fanów z chęcią zarywa nocki, by oglądać starcia Polaka. Podczas gali UFC 267, "Cieszyński Książę" po raz drugi w karierze bronić będzie swojego pasa i wiele osób jest wręcz przekonanych, że Błachowicz poradzi sobie z najbliższym rywalem. Nie inaczej jest w przypadku Bartłomieja Stachury, który w rozmowie z Andrzejem Kostyrą typował wynik tego starcia. - Glover Teixeira to jest zawodnik, który musi skracać dystans, więc on będzie nacierał, więc Janek Błachowicz będzie musiał hasać do lewej i do prawej kąsając Brazylijczyka lewym prostym, kombinacją lewego z prawym, bronić się przed obaleniami i w ten sposób punktować, szukając okazji do tego, aby znokautować swojego rywala - analizować gość Andrzeja Kostyry. 

Takiej wiązanki z ust Marcina Najmana jeszcze nie słyszeliśmy! Puściły wszelkie hamulce, Rysiek "Szczena" rozwścieczył go jednym wideo

Stachura postanowił nawet pokusić się o dokładny scenariusz walki i wskazać, kiedy jego zdaniem Jan Błachowicz zakończy ten pojedynek. - Generalnie wydaje mi się, że w trzeciej rundzie jednak Janek będzie w stanie wykorzystać tę swoją dużą przewagę szybkościową, przewagę mocy w uderzeniach, zasięgu, gabarytów i w trzeciej rundzie, porozbijanego już, ale nadal agresywnego Brazylijczyka złapie na jakiś podbródek albo jakiś cios sierpowy. Czyli typuję tutaj zwycięstwo Jana Błachowicza przez nokaut techniczny w trzeciej rundzie - wytypował wynik walki Błachowicz vs. Teixeira Bartłomiej Stachura. Zobaczcie całą rozmowę Andrzeja Kostyry, w naszym materiale wideo!

Jan Błachowicz o rywalu na UFC 267: Jest jak zombie? To walnę go w głowę

Ekspert MMA typuje zwycięzców UFC 267 | Andrzej Kostyra
Sonda
UFC 267: Kto wygra walkę Błachowicz - Teixeira?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze