Mateusz Gamrot poznał kolejnego rywala w UFC! Wiemy też, kiedy "Gamer" wróci do klatki!

2021-05-13 18:27 Piotr Mika
Mateusz Gamrot
Autor: SE Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot po przejściu do UFC prezentuje się coraz lepiej. W swojej drugiej walce dla największej federacji MMA na świecie „Gamer” w świetnym stylu znokautował Scotta Holtzmana. Było pewne, że kolejna walka Polaka w UFC jest tylko kwestią czasu. Teraz Matuesz Gamrot zdradził, że jego kolejnym rywalem będzie Jeremy Stephens. Poznaliśmy również datę tego pojedynku - 30-letni zawodnik zmierzy się z Amerykaninem 17 lipca 2021 roku.

Mateusz Gamrot nie najlepiej zadebiutował w UFC. Jego pierwszy pojedynek Guramem Kutateladze zakończył się porażką Polaka, choć wielu obserwatorów, w tym sam rywal(!) „Gamera”, było zdania, że to właśnie nasz zawodnik powinien zostać zwycięzcą. Były mistrz KSW nie załamywał się jednak zbytnio i przystąpił do kolejnej walki dla UFC. W starciu ze Scottem Holtzmanem nie było już żadnych wątpliwości, kto jest lepszy – Matuesz Gamrot znokautował swojego rywala i pokazał, że jest gotowy do rywalizacji na najwyższym poziomie.

Fani z niecierpliwością czekali, kogo tym razem „Gamer” spotka w Oktagonie. Do niedawna nie było wiadomo kompletnie nic na temat następnej walki 30-latka, ale teraz sam Gamrot postanowił podzielić się z fanami tą informacją – Polak zmierzy się 17 lipca z Amerykaninem Jeremym Stephensem.

Kim jest Jeremy Stephens?

Najbliższy rywal Mateusza Gamrota to bardzo doświadczony zawodnik, który dla UFC walczył w aż 32 walkach! W pewnym momencie swojej kariery był wysoko notowany, jednak trudno zaliczyć go do ścisłej czołówki. To jednak nie oznacza, że "Gamer" będzie miał łatwe zadanie! 34-letni Amerykanin to twardy zawodnik, który mierzył się z wieloma świetnymi zawodnikami. Jeśli Mateusz Gamrot chce zaistnieć w UFC na poważnie, to zapewni mu to właśnie pokonanie zawodnika o takiej renomie, jak Stephens.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze