Mateusz Gamrot

i

Autor: Instagram/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot

podzielił się swoimi obserwacjami

Mateusz Gamrot wprost o wychowaniu dzieci. Opowiedział o swoim doświadczeniu, ważne słowa

2023-03-13 18:16

Mateusz Gamrot odniósł niedawno kolejne zwycięstwo w UFC, pokonując na punkty Jalina Turnera na gali UFC 285, choć decyzja sędziowska nie była jednogłośna. Gamrot może teraz spokojnie czekać na kolejne wyzwanie i przygotowywać się do marszu w górę rankingu UFC. Niedawno jednak Gamrot postanowił poruszyć całkiem inny temat, niż kariera sportowa – będąc gościem Kanału Sportowego opowiedział o swoich doświadczeniach w wychowaniu dzieci.

Mateusz Gamrot z przytupem wszedł do UFC i choć w debiucie przegrał, to później zanotował świetną serię czterech wygranych z rzędu. Zatrzymał go dopiero Beneil Dariush, ale i po tej porażce „Gamer” szybko się pozbierał. Przyjął zastępstwo za jednego z zawodników i krótko przed galą UFC 285 zgodził się wziąć w niej udział, stając naprzeciwko Jalina Turnera. Polak był faworytem, bowiem znajduje się wyżej w rankingu od swojego oponenta, natomiast sama walka nie była tak jednostronna. Sędziowie bardzo rozbieżnie punktowali walkę, ale ostatecznie niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Gamrot. Polak może więc w spokoju przygotowywać się do kolejnych wyzwań, choć na pewno będzie miał chwilę przerwy, którą może poświęcić m.in. na spędzenie czasu z rodziną. Właśnie o niej i o wychowaniu dzieci mówił będąc gościem „Kanału Sportowego”.

Mateusz Gamrot dzieli się swoim doświadczeniem w wychowaniu dzieci

Jednym z tematów rozmowy z Gamrotem w Kanale Sportowym była właśnie rodzina i dzieci. „Gamer” ten fragment uznał za szczególnie ważny i postanowił udostępnić krótki fragment na swoim profilu na Instagramie. Wyjaśnił w nim, czego nauczył się przy wychowywaniu dzieci i co jego zdaniem ma w tym życiowym wyzwaniu duże znaczenie.

 – Ważniejsze w wychowaniu dzieci jest nie to co im powiesz, tylko to, co im pokażesz, bo dzieci ciebie naśladują. Z czasem zdałem sobie z tego sprawę, że to co ty im pokażesz własnym sobą, to one później będą to robić w życiu – powiedział Mateusz Gamrot.

Mateusz Gamrot

i

Autor: Instagram Mateusz Gamrot
Mateusz Gamrot przed UFC 285: Zachowałem się wtedy jak małolat
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze